Koç Erkeği Oğlak Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Ateş ve toprak grubu burçları arasında açıklanamayan bir tamamlayıcılık bulunmaktadır. Ateşin riskli ve tehlikeli yönlerini dengeleyen sakin toprak burçları sayesinde çiftin büyük başarılar kazanması da mümkün hale gelir. Yine böyle bir durumu içeren koç erkeği ile oğlak kadını ilişkisi ise oldukça zorlayıcı olacak olsa da denemeye değerdir.

Koç Erkeği Oğlak Kadını İlişkisi

Oğlak kadını fazla planlı ve sorumluluk sahibidir. İş ve paraya büyük önem gösterdiğinden hayattaki statüsünü korumak için elinden gelen her şeyi yapar. Risk almaz. Çünkü bir şeyi kaybetmeye tahammülü yoktur. Koç ise risk almayı seven sorumluluklardan sıkılabilen bir yapıya sahiptir. Bu nedenle ilişkide denge sağlanmazsa içinden çıkılmaz hale gelebilir.

Koç Erkeği Oğlak Kadını Evliliği

Koç ve oğlak arasında gerçekleşecek evlilik mutlu olabilecek olsa bile en büyük sorun sorumluluk paylaşımı ve güven olacaktır. Sorumluluktan kaçan koç zaman içinde sadakatsizlik gösterebilir oğlağın fazla sorumlu tavrından sıkılabilir.

Koç Erkeği Oğlak Kadını Aşk Uyumu

Koç ile oğlak arasında aşk uyumu düşük seviyededir. Koç oğlak ile planlı bir yaşama dahil olmadığı müddetçe ilişkiye uyum sağlayamaz. Ancak uyum sağlayacak olursa koç erkeğinin cesareti oğlak kadının azmi ile birleşir ve uyum sağlanır.

Koç Erkeği Oğlak Kadını Cinsellik

Oğlak kadını yatakta çekingen davranabilir. Koç onu germemeli ve rahatlaması için elinden geleni yapmalıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Duygu Acar dedi ki:

  Oğlak kadını koç erkeği cinsel uyumu en yüksek burçlardan birisi. Astroloji ile yakından ilgileniyorum. Pek çok danışanım var ve bu kadar uyumlu 2 burç görmedim. Sorusu olan varsa seve seve cevaplarım.

 2. İnci kar dedi ki:

  Duygu hanım bu cinsellik konusunda belkidw doğru diyorsunuz fakat ben oğlak burcu olarak koç burcu erkeğiyle olan ilişkimden bazen korkuyorum çünkü gerçekten bazen aşırı takıntılı oluyor kendi önceden yaşadıkları önemsizken benim yaşadıklarım onun yaşadıklarının yarısı bile etmiyorken geçmişe olan takıntısıyla sürekli kendi canını sıkıyor ve beni bunaltıyor bu konuda kendimden ödün vermiyorum onu anlıyorum yinede bu şikayetimi onunla paylaşmaktan da çekinmiyorum ona böyle yapmamasını da söylüyorum meseleyi kapatsak dahi arada aklı gene gidiyor çok kıskanç oluşundanmıdır bilmiyorum ama ne yapsam bilmiyorum .s bide bazen dikkatsizliği ve kendi başına buyrukluğundan ki buda düşünmediği için yani hep aynı hatayı yapıyor vazgeçmiyor ben bazen gerçekten buna sinir oluyorum şikayet ediyorum bu konuda biraz fazla abartmışda olabilirim biliyorum yinede gerçekten kendime engel olamıyorum bide şu takıntı meselesi bazen onun bana yaptığı şeyi kendisine yapıyorum ki ya geri çekilsin konuyu kapatsın ya da cidden bana yaşattıklarını anlasın diye böyle bir çözüm uyguluyorum benide kendisine benzetti bu sebepten bana düşüncelerinizi söylerseniz çok iyi olur

 3. abdullah dedi ki:

  ben koç erkeğim seks benim olmazsa olmazimdir bir oğlak kadınıyla evlenirsem nasıl olur birinci evlilik kötüydü ikinci evlilik bir oğlak kadını olursa nasıl olur bilmiyorum korkularım var

  • Sihirli Astrolog dedi ki:

   Abdullah bey;
   Evlilik gibi ciddi bir durum söz konusuysa haritanıza baktırmanızı öneririm.
   Bu sayede çok detayları inceleme şansınız olur.