Ocak 2017 Boğa Burcu Aylık Yorumları

2017’de Oğlakları Neler Bekliyor?

Boğa Günlük Burç Yorumu 5 Mayıs 2016

22 Haziran 2016 Yengeç Burcu Yorum Aşk Para Şans

Koç Erkeği Balık Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Burç Uyumu 3 Mayıs, 09:43'de eklendi

Balık kadını pozitiftir ve duygusal zekâsı oldukça yüksektir. İnsanlara yardım etmeyi kendi iyiliğine tercih edebilecek kadar açık gönüllüdür. Bencillikten uzak ve huzurlu bir yapısı bulunur. Koç erkeği ise her zaman ön planda kendi değerlerini tutar ve balık kadınına göre oldukça agresiftir.

Koç Erkeği Balık Kadını İlişkisi

Bu ilişki balık kadınının uyumlu davranışları ile yürüyecektir. Balık o kadar duygusal ve sevecendir ki koç ile gülüp eğlenmeyi, sosyalleşmeyi kabul eder. Onu alttan alır ve ilişkiyi koç erkeğinin yönetmesine göz yumar. Çünkü yönetici olmak onun için bir şey ifade etmemektedir.

Koç Erkeği Balık Kadını Evliliği

Koç erkeği balık kadınının uyumluluğunu sevecektir. Ona sadık olmak isteyecek ve ilişkinin yürümesi için çaba sarf edecektir. Bu nedenle koç erkeği ile balık burcu kadını arasındaki evlilik de sağlıklı bir şekilde yürütülebilir. Elbette en uyumlu ve düzenli evlilik olmayacaktır ama imkânsız değildir.

Koç Erkeği Balık Kadını Aşk Uyumu

Balık kadını koç erkeğinin aşırı bencil tarafları ile karşılaşmazsa aralarında uyum olacaktır. Koç erkeği de balık kadının derin duygularına anlam veremese de bunlara saygı duymalı ve onu incitecek hareketlerden kaçınmalıdır. Çünkü balık kadını oldukça hassas bir yapıya sahiptir.

Koç Erkeği Balık Kadını Cinsellik

Balık kadını duygusallık içermeyen cinselliğe karşılık vermez. Koç erkeği bu beklentiyi karşılayamayacaktır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.