22 Nisan 2016 Kova Günlük Burç Yorum

Aslan Burcunun Yönetici Gezegeni Hangisi? Etkileri ve Özellikleri Neler?

Hangi Burç Aşkta Ne Arar?

Yay Burcu Şubat 2018 Yorumları

Koç Erkeği Başak Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Burç Uyumu 2 Mayıs, 11:40'de eklendi

Başak kadını planlı ve detaycıdır. Bütün işlerini zamanında yapar ve hayattan beklentisi de bu yöndedir. Organizasyon ve düzenleme yeteneği üst seviyede gelişmiştir. Koç erkeği ise plansız ve acelecidir. Ciddi bir sorun ile karşılaştığında pratik düşünemeyebilir ve tavsiyelere ihtiyaç duyabilir.

Koç Erkeği Başak Kadını İlişkisi

Başak kadını ve koç erkeği arasındaki derin farklar aksine bu ilişkinin olumlu olmasının anahtarı niteliğindedir. Bu iki burç adeta birbirini tamamlamak için yaratılmıştır. Başağın plancı ve sakin yapısı koçun heyecanlı ve eğlenceli hayat tarzı ile birleşirse ortaya her şeye sahip bir ilişki çıkar. Elbette bu durum koçun başak için sabır göstermesine bağlı olacaktır.

Koç Erkeği Başak Kadını Evliliği

Başak evcimendir. Aile ve toplum değerlerine oldukça değer verir. Bu nedenle evliliği de ciddiye alacak ve mükemmeliyetçi tavrı ile elinden geleni yapacaktır. Koç ise bu değerleri fazlaca umursamadığından evliliğin sağlığı için başağa uyum göstermelidir. Aksi takdirde koçun sadakatsizlik göstermesi ihtimaller dâhilindedir ve başak kadını bunu hiçbir koşulda kabul etmez.

Koç Erkeği Başak Kadını Aşk Uyumu

İkili arasında zıtlıklardan doğan bir uyum meydana gelmesi muhtemeldir. Koçta eksik olanlar başakta, başakta eksik olanlar ise koçta bulunmaktadır.

Koç Erkeği Başak Kadını Cinsellik

Başağın romantik beklentileri karşılandığında koç ile iletişime geçecek ve yatakta koç için iyi bir partner haline gelecektir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.