Başak Günlük Burç Yorumu 23 Haziran 2016

Kova Erkeği Yay Kadını Uyumu Nasıldır?

Balık Burcu Erkeğini Elde Tutmak

8 Mayıs Aslan Burcu Yorumu

Koç Erkeği Koç Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Burç Uyumu 2 Mayıs, 15:42'de eklendi

İki koç burcu arasında yaşanan ilişki; iki benzer enerjiden doğacak oldukça canlı ve hareketli bir ilişki olacaktır. İlişki içerisinde bireylerin birbirlerine saygı duyması önemli olacaktır. Zira koç burcunun inatçı ve hırslı tavrı ilişkinin sürüncemeye girmesine neden olabilir.

Koç Erkeği Koç Kadını İlişkisi

Koç burcu erkeği oldukça renkli ve canlı bir kişiliğe sahiptir. Tuttuğunu koparan bir tip olduğu için arzuladı kadını hayatına almakta ustadır. Aynı şekilde koç kadını da çekiciliği ile bir cazibe merkezi oluşturmaktadır. Bu iki burcun ilişkisi oldukça göz alıcı olacaktır. Tutkulu ve heyecanlı koçlar ilişkilerinde de kendilerini yaşatır.

Koç Erkeği Koç Kadını Evliliği

Koç burcu için güvenmek önemli bir sorundur. Aklı çok hızlı çalışan koçlar her türlü ayrıntıyı düşünebildikleri için güven konusunda sorun yaşayabilirler. Ancak güven ve sadakat sağlanırsa iki koçun evliliği aşk ve tutku dolu başlar ve bu şekilde devam eder.

Koç Erkeği Koç Kadını Aşk Uyumu

Koç erkeğinin cazibesi ile koç kadının özgüveni bir araya geldiğinde ortaya müthiş bir uyum çıkar. Bu ikilinin kavgaları da aşkları da çok şiddetli ve doruklardadır.

Koç Erkeği Koç Kadını Cinsellik

Koç burcu erkeği ve kadının arasında ciddi bir cinsel uyum bulunmaktadır. İhtiraslı ve aşk dolu bir cinsel hayata sahip olmayan koç çiftleri aldatılma korkusu yaşayabilirler.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.