Koç Erkeği Boğa Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Koç burcu erkeği ile boğa kadını iki ayrı kutup gibidir. Ancak bu ayrılıktan muhteşem bir ahenk doğması da bir harabe yaratılması da mümkündür. Bu durum kişilerin kişilik özelliklerine ve diğer faktörlerin etkileme oranına göre belirlenebilir.

Koç Erkeği Boğa Kadını İlişkisi

Koç erkeği aceleci ve hareketlidir. Boğa kadını ise olabildiğince sakin ve yavaştır. Boğa kadını yemekten ve sanattan hoşlanırken koç erkeği her zaman daha heyecanlı konuları tercih etmekledir. Bu durumda koç erkeğinin boğa kadınına güven vermesi oldukça zor olacaktır. Diğer yandan koç erkeğinin boğa kadınında aradığını bulamaması da yüksek ihtimallerden biridir.

Koç Erkeği Boğa Kadını Evliliği

Bu iki burç arasında yapılacak bir evliliğin sağlığının kişilerin sabrı ile ölçüleceği söylenebilir.  Sabırlı, sakin ve güvenilir boğa kadını koç erkeğinin hareketli, canlı ve belirsiz tavırlarını anlamakta güçlük çeker. Sonuç olarak bu çiftin evliliği tarafların karşılıklı saygısına bağlıdır.

Koç Erkeği Boğa Kadını Aşk Uyumu

Boğa kadını hayatında aradığı heyecanı koç erkeğinde bulabilir. Koç erkeği ise güvenli bir liman olarak boğa kadınını seçer. Bu tercihler sonucu ortaya çıkacak bir ilişkide aşk uyumunun üst seviyede olacağı söylenebilir.

Koç Erkeği Boğa Kadını Cinsellik

Boğa kadının sekse olan düşkünlüğü ve koç erkeğinin heyecanlı yapısı sayesinde çiftin cinsel hayatı oldukça hareketli ve tatmin edici olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Koç Erkeği Boğa Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için yorumda bulun

    Koç Erkeği Boğa Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Koç Erkeği Boğa Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.