23 Haziran Kova Günlük Burç Yorumu

Başak Burcunun Yönetici Gezegeni ve Özellikleri

Kova Burcu Günlük Yorum 21 Nisan 2016

Hangi Burç Nasıl Anne Olur?

Koç Erkeği Kova Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Burç Uyumu 3 Mayıs, 00:41'de eklendi

Kova kadını özgür ruhlu ve analitiktir. Hayata farklı boyutlardan bakmayı iyi bilir ve düşüncelerinin sınırı yoktur. Kendini sınırlamayı sevmez ve bireyselliğinden asla vazgeçmez. Bu durum koç erkeğine oldukça çekici gelir ve kova kadını elde etmek için uğraşmasına neden olabilir.

Koç Erkeği Kova Kadını İlişkisi

Kova kadını ile koç erkeği ilişkisi olumlu olacaktır. Birbirlerine kolayca uyum sağlarlar ve iyi anlaşırlar. Yaratıcı düşünceleri ve rahat tavırları ile birbirlerini sıkmazlar. Böylece ilişkide gayet seviyeli ve saygılı bir hava meydana gelir. Koçun yönetici tavırları kova için sorun teşkil etmez çünkü kova yönetmek konusunda hassas değildir. O yalnızca kendi dünyasını korumak ister.

Koç Erkeği Kova Kadını Evliliği

Koç ve kova evlilikte de uyumlu olacaktır. İktidar mücadelesi olmaksızın karşılıklı rahatlık ve güven esasına dayalı bir evlilik hayatları olması muhtemeldir. Tek sorun iki tarafında kendi doğru bildiğinden vazgeçmemesidir. Evliliğin bu aşamasında ikisi de alttan almayı bilmez ve sorunlar büyüyebilir.

Koç Erkeği Kova Kadını Aşk Uyumu                 

Koç erkeği kova kadını ile yaratıcı ve mutlu bir uyum içindedir. İnatlaşmalar bir yana bırakıldığında bu iki insan birlikte çok eğlenebilir ve çok faydalı işler yapabilir. Bu da aralarındaki sevgiyi perçinleyecektir.

Koç Erkeği Kova Kadını Cinsellik

Kova kadını hazırladığı sürprizler ile koç erkeğinin aklını başından alır. Yatakta oldukça uyumlulardır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.