Kova Erkeği Başak Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Başak kadını ile kova erkeğinin hayata bakış açıları oldukça farklıdır. Özellikle başakların, erkeklere kapılarını çok zor açması, kova erkeğini erkenden yoracaktır. Bunun nedeni ise güven ve dürüstlük konusunda şüphelerinin olmasıdır. Kaliteli ilişkinin temel noktası bu ikisidir ve başak kadını, bu iki maddeye sıkı sıkıya bağlıdır.

Kova erkeğinin hayata daha özgür yaklaşması, ilişkilerinde sıkıntı yaşamalarına sebep olacaktır. Çünkü başak burcu için evi ve evine bağlı eşi önemli rol oynar. Eğlenceyi ve gezmeyi seven kovalar için bu durum biraz yorucu olabilir.

Başak Kadının Aşka Bakışı

En ufak detayları sorun yapabilen başak kadını, ilişkilerinde baskıcı bir etkiye sahiptir. Birçok erkeğin sınırlarını zorlayarak erken pes etmelerine neden olabilir. Ona yaklaşabilmek için önce birkaç duvarı aşmak gerekir ki bu hiç de kolay değildir. Bununla beraber başak kadını, bir erkeği gerçekten sevdiğinde onu nasıl mutlu edeceğini çok iyi bilir.

Evi kadar hayatı da düzen içerisindedir. Kolay kolay kargaşa yaşamaz çünkü her şeyi planlanmıştır. Evlilikten beklentisi düzen, huzur, sağlıklı aile hayatı olan her erkek, engelleri aştıktan sonra başak kadını ile mutlu olabilir.

Kova Erkeğinin Aşka Bakışı

Aşkı daha çok samimiyet temeline oturtan kova erkeği, ilişkilerinin yürümesi için elinden geleni yapar. Haklı da olsa haksız da olsa konuyu uzatmamak için adım atan taraf olabilir. Pek çok kadın, kova erkeğine arkadaş canlısı ve sevimli olduğu için rahat güvenir. Hiçbir zaman bu güveni boşa çıkarmaz. Ancak o,  gerçekten sıkıldıysa kimse zorla tutamaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Büşra dedi ki:

    Çok da güzel anlaşıyoruz. Tamam, benim titiz olmam bazen yormuyor değil ama her şeye rağmen güzel bir ikiliyiz.