Kova Erkeği İkizler Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Birbirine uyum konusunda sıkıntı yaşamayacak olan kova erkeği ve ikizler kadını, değişime açık ve anlayışlı burçlardır. Kova erkeğinin dünyası ne kadar özgür ve kısıtlanmaya kapalı ise ikizler kadını için de durum aynıdır. Birbirlerine daha çok arkadaş olabilecek olan çiftin hayata bakış pencereleri benzerdir. Sıkılma korkusu yaşayan kova erkeğinin ikizler kadını ile sıkılması söz konusu değildir.

Kova Erkeği Aşk Yaşamı

Gerçek aşkın var olduğuna inanan kova erkeği, karşılaşana kadar aşkı arar. Sevdiği kadına nezaket çerçevesinde yaklaşmayı tercih eder. Bağlılık onun için tutsaklık değildir. Bu nedenle ilişkinin başında bu konu ile ilgili adaptasyon sorunları yaşamaktadır. Kısıtlamayı seven, devamlı kontrol altında tutan kadınlardan uzak durmayı tercih eder. Duygularını zamanla açığa çıkarabilen bir erkek olduğu için birçok kadının acele aşkı ona anlamsız gelir. Bu nedenle kova erkeğine sahip olmak isteyen kadın, sabırlı ve anlayışlı olmalıdır.

İkizler Kadını Aşk Yaşamı

Aşk hayatında mücadeleden kaçınmayan ikizler kadını, birçok erkek için iz bırakan kadınlardandır. Hiçbir konuda müdahale edilmesine tahammül edilmese de âşık olduğu erkek için taviz vermeyi sever. Bir erkeğe adım atmak onun için oldukça zordur. Öncelikle erkeğin adım atması gerektiğini düşünür. Zor kadın olmayı seven ve gerçekten aşk hayatı boyunca zoru yaşatan bir kadındır. Bir erkeği hayatına almak için belirli testlere tabi tutan ikizler kadını, zamanla sever. Sevemezse erkeğin ne hissettiği onun için önemli değildir. Sevildiği için evlilik yapabilecek kadınlardan değildir. Onun esas aldığı kendi sevgisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kova Erkeği İkizler Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için yorumda bulun

    Kova Erkeği İkizler Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kova Erkeği İkizler Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.