Kova Erkeği Koç Kadını Uyumu Nasıldır? Anlaşırlar Mı?

Genel olarak bakıldığında sakin ve sade bir yaşamı olan kova erkeğinin, bir bayanı rahatsız edecek hiçbir davranışı olmaz. Kova erkekleri daha çok huzur veren taraflardır.

Anlatmak istediği her ne olursa olsun bunu asla kaba sözlerle ifade etmez. Onun için nezaket her şeyden önemlidir. Sinirlendiğinde dâhi aşırıya kaçmaktan çekinen kova erkeği, tartışma ortamından uzakta olmayı tercih eder. Bu nedenle kova erkeği ile birlikte olacak her kadın, kendini mutlu edecek erkeği bulmuş sayabilir.

Kova Erkeği ile Koç Kadını Uyumu

Kova erkeği, her ne kadar koç kadınının açık sözlü oluşunu takdir etse de kendine uygun bulmayabilir. Kırılmaktan olduğu kadar kırmaktan da çok korkan koç erkeği için naif bir bayan en doğru tercihtir.

Dürüst ve bir o kadar da açık olmayı seven koç kadını için ilişkiler daima ortada yaşanmalıdır. Gizli saklı hiçbir şeyi bulunmayan koç kadını, kova erkeğinden de bunu bekler. Ama kova erkeği karşısındakini üzmemek adına söyleyeceklerinin çoğunu yutan bir erkektir.

Kova Erkeği ile Koç Kadınının Uyum Sorunu Yaşayacağı Konular

Kova erkeği ne kadar naifse koç kadını da sinirlendiğinde o kadar kontrolsüzdür. Bu durum iki burcun tartışma esnasında sorun yaşamasına neden olacaktır. Kıskançlığını da aşkı gibi zirvede yaşayan koç kadını, bu konu ile ilgili rahatsızlık duyduğunda kova erkeği için hayat zindana dönebilir.

Kova Erkeği ile Koç Kadını Nasıl Anlaşır?

Kova burcu erkekleri elde etmek istedikleri kadın için her şeyi yapabilirler. Duygularını dile getirmekten çekinmeyen kova erkeği koç kadını aşk uyumu gerçekleşebilir. Kova erkeği koç kadını uyumu önce fiziksel anlamda başlayarak sonra duygusal alana yoğunlaşabilir. Çünkü kova erkekleri ilk etapta fizikselliği ön planda tutmaktadır.

Duygusal bir yapısı olmayan kova erkeği koç kadınına gerçekten aşık olmak ister ama duygusal olmayışları buna engeldir. Buna rağmen kova erkeği koç kadını uyumu neticesinde uzun süreli bir birliktelik yaşanabilir. Kova erkeği koç kadını ilişkisi duygusal aşamaya geçtikten sonra daha sakin, huzurlu bir biçimde devam edecektir.

İlişkinin uzun zaman devam edebilmesi için koç kadınları kova erkeklerini gerçekten tanımalıdır. Kovanın içini anlayabilmek, her hareketinden ne demek istediğini bilmek işleri kolaylaştıracaktır.

Kova Burcu Erkeği Cinsellikte Ne İster?

Kova erkeği koç kadını ilişkisinin cinsel anlamda da başarılı olabilmesi için kova burcunun cinsellikten beklentilerini bilmek gerekir. Koç kadını bu anlamda kova burcu erkeğini etkilerse kova erkeği koç kadını aşk uyumunu da olumlu etkilemiş olur. Kova erkekleri, sekste gücü elinden bırakmaktan hoşlanmazlar. Bu nedenle kova erkeğinin ilişki sırasında belirleyici olması önemlidir.

Kova erkekleri cinsellikte, önce partneriyle mental uyumu yakalamayı başarabilmelidir. Kova erkekleri genellikle çapkın olarak bilinirler ancak bu pek doğru değildir. Böyle bir düşüncenin ortaya çıkmasında kovaların açık sözlülüğünün etkisi olabilir. Kova erkekleri partnerlerine doğrudan kendisiyle birlikte olmak isteyip istemediğini sorabilir.

Kova Erkeği Koç Kadını Cinsel Uyum

Kova erkeğinin ideal partnerleri her ne kadar ikizler, yay ve başak olsa da koç kadınlarıyla da uyum gerçekleşebilir. Koç kadınlarının kovalayan yapısı kova erkeğini rahat edebilir. Kova erkeği koç kadını cinsel uyumu yakalanmak isteniyorsa bu dengeyi kurmak gerekiyor.

Kova gücü kendisinde hissetmek istediğinden koçun kovalayan yapısını tercih etmeyebilir. Koç kadınının ilişki sırasında kendine has talepleri olabilir. Kova erkeği güç hırsından bir nebze vazgeçebilirse uyum yakalanması daha kolay olacaktır.

Koç Kadını Kova Erkeğini Nasıl Etkiler?

Kova erkeklerinin partnerleriyle tıpkı bir dost gibi vakit geçirebilmesi önemlidir. Koç kadını eğer ilişkide rahat olabilirse, kova erkeği ile arkadaş gibi eğlenceli vakit geçirebilirse daha şanslı olacaktır. Kova erkekleri çağdaş düşüncelere sahip, modern ve bakımlı kadınlardan hoşlanırlar. Koç kadınları kendilerine bakar ve düşüncelerini geliştirecek eylemlerde bulunurlarsa kova erkeğini daha çabuk etkileyebilirler.

Bakımlı olmanın yanında her zaman dinç hissetmeli ve enerjinizi yüksek tutmalısınız. Kova erkeği için güçlü ve donanımlı olmanız çok önemlidir. Sürekli ağlayan, dırdır yapan bir kadın kova erkeği için çekilmezdir. Koç kadınları kova erkekleriyle vakit geçirmek için kültürel etkinlikleri tercih ederse şanlarını artırabilirler. Kova erkekleri kendisine hesap sorulmasından nefret eder. Tamamen kovanın özgürlüğüne düşkünlüğünden kaynaklanan bu durum her iki taraf için de dengelenmelidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kerim dedi ki:

    Koç kadını burcuyla bitürlü uyum sağlayamıyorum sohbet iyi ama ilişki durumu çok zayıf