Kova Erkeği Kova Kadını Uyumu | Anlaşabilirler Mi?

Amaçları aynı olan bu iki burç, birbirini tamamlayacaktır. Ortak hayaller ve beklentiler, çiftleri birbirine bağlayan en güçlü bağdır. İki kovanın anlaşması zor olmayacaktır çünkü değişimi, mutlu etmeyi, arkadaş olmayı ve sosyalleşmeyi severler.

Her ikisi de özgürlükleri konusunda birbirlerine hak tanırlar. Çok kısıtlayıcı olmadıkları için hayatı birbirlerine kolaylaştıracaklardır. Kova kadını, diğer erkekler için de ideal kadınlardan biridir çünkü erkekler hakkında bildiklerinin çoğu doğrudur. Ve bu bildiklerini oldukça başarılı bir şekildehayatına uygular.

Kova Burcunun Olumlu Tarafları

Sıcakkanlılığı ile tanınan kovalar, aşk hayatında da aynı enerjiye sahiptirler. Onlar için önemli olan anlaşmaktır. Anlaştıktan sonra ilişkilerindeki tüm sorunları halledebilirler. Bununla beraber karşısındakilere sonsuz anlayış beslerler. Çünkü aynı anlayışa sahip olmak isterler. Özgürlük denildiğinde akla gelen kova burcu, kimsenin özel hayatına müdahale etmez.

Kendisi ilişki içindeyse bir noktadan sonra eşinin de özel hayatına karışmamayı uygun görür. Gerek erkek gerek kadın olsun, gerçekten istediğinde mükemmel bir aşk yaşayacaktır.

Kova Burcunun Olumsuz Tarafları

Dengesiz davranışlar sergilediği için sıkça eleştirilen kova burcu, kendi içinde devamlı değişim gösterir. Ve bu değişimi dışarıya olduğu gibi aktarır. Çevresindekiler hızına yetişemediği için kova burcunu anlamakta zorlanırlar. Her ne kadar hareketli bir hayata sahip olsalar da ev hayatları oldukça sakindir. Eşlerinde huzur aramalarının temel sebebi de budur.

Kova Kova Cinsellik Uyumu

Kova erkeği kova kadını cinsel uyumu aynı özelliklere sahip olmaktan kaynaklı olarak mümkündür ama bu ortak noktalar bazı zamanlar soruna neden olabilir. Kova erkeklerinin en ideal cinsel partnerlerinden birisi yine kova burcu olan kadınlardır.

Kova erkeği kova kadını cinsel uyumunu bozabilecek en önemli unsur çiftlerden ikisinin de özgürlüğüne düşkün olmasıdır. Kova burcu erkeklerinin ve kadınlarının tek partnerle kendilerini sınırlaması çok güçtür. Şu tabloda kova erkeği kova kadını cinsel uyumu ne kadar sağlam olsa da işin içine aldatmalar girdiği taktirde ilişki ciddi zedelenmeler olacaktır.

İki Kova Burcunun Evliliği Nasıl Olur?

Sahiplenme duygusu bakımından en fakir burçlardan birisi kovadır. İlişkide iki burç da kova olursa özgür ruhlu bu kişiler evliliği zor geçirebilir. Elbette evlenip çok mutlu olan evli çiftler de vardır ancak bu istisnalar evliliğin zor geçeceği gerçeğini değiştirmez. Evlilikten ziyade kova burcu erkeği ve kadını evlilik kararı vermekte de zorlanacaktır çünkü bağlı olmayı sevmezler.

Kova erkeği kova kadını ilişkisini cinsel uyum ayakta tutabilecek güçtedir. İlişkiyi özgürce yaşayan kovalar duygularını karşılıklı olarak tatmin edebilirler. Her iki tarafında enerji dolu olması, eğlenmeyi sevmesi gibi ortak noktalar kova erkeği kova kadını ilişkisini canlandırabilecek, evliliği devam ettirebilecek ortak özelliklerdir. Kova çiftleri, hayatlarına kova burcundan olan arkadaşlar da sokarsa evliliği tam anlamıyla bir eğlenceye çevirebilirler.

Kova Erkeği Kova Kadını Aşk Uyumu

Kova erkeği kova kadını aşk uyumu bilinen en ideal uyumlardan bir tanesidir. Fazlasıyla ortak nokta olması ilişkiden alınan keyfi artıracaktır. Entelektüel kişiliğe sahip kova burçları birlikte kültürel etkinliklere katılabilir; bundan fazlasıyla keyif alabilirler. Kova erkeği kova kadını uyumu ile birlikte bu ilişki en mantıklı ilişkilerden olacaktır.

Kova erkeği kova kadını uyumunu bozabilecek tek husus her ikisinde de en yüksek seviyede olan egodur. Kişilerin egoları ilişkiye hasar verebilir; hatta sonlanmasına neden olabilir. Duyguların yoğun olduğu ilişkilerde dene kurulabilir ve her şey yolunda gidebilir.

Kova Kova Arkadaşlık Uyumu

Kova erkeği ve kova kadını nasıl ideal sevgili olabiliyorlarsa; aynı şekilde çok iyi bir dostluk da kurabilirler. İşin içinde duygular olmadığında her şey daha yolunda gidecektir. Hem erkek hem kadın kovalar samimiyetten hoşlanmadıklarından birbirlerini gayet iyi idare edebilirler.

Kovalar yıllarca görüşmedikleri arkadaşlarına hiç sitem etmeden tekrar görüşebilir. Kaprisin söz konusu olmadığı bu arkadaşlık ilişkisi, arkadaşlıktan öteye gitmeyecektir. Kova burçlarının arkadaşlıkla başlayan ilişkileri çoğu zaman duygusal ilişkiye dönüşmez. Her iki kova burcu da özgürlüğüne düşkün olduklarından birbirilerini sıkmadan çok iyi kanka olabilirler.

Hem kova erkekleri hem kadınları entelektüel, donanımlı ve modern olduğundan arkadaşça yapılabilecek çok sayıda kültürel aktiviteleri vardır. Sinemalar, konserler, tiyatrolar ve kitaplar kova arkadaşlık uyumu için ideal etkinliklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Metin Güneş dedi ki:

    Kova kadını kova erkeği harika bir çift olabilir ama evlenmemek şartı ile. İşin içine evlilik girince birbirlerine girecekleri kesin.