Kova Erkeği Oğlak Kadını Uyumu Nasıldır?

Çok sakin ve ılımlı ruh haline sahip olan oğlak kadını, kova erkeğini kendine çeker. Bu yönüyle ona kendini devamlı iyi hissettirir. Kova erkeği, oğlak kadını ile birlikte olduğunda aradığı huzura kavuşacaktır.

Bazı yönleriyle oğlaklar, erkekleri yorabilir. Özellikle kariyer konusunda ciddi takıntıları vardır. Devamlı daha iyisini ister. Bu baskıyı yalnızca kendi yaşamaz, eşine de hissettirir. İş hayatında en iyi olma kousunda, kova erkeği baskıya dayanabilecek bir erkek değildir. Çünkü kovalar için iş, yalnızca para kazanma yoludur. Hayatının merkezinde yer almaz.

Oğlak Kadınının Fiziksel Özellikleri

Oğlak kadınları keskin yüz hatlarına sahiptir. Karşısındaki insanda da dikkat ettikleri ilk nokta yüzdür. Fiziksel takıntıları yoktur. Kendilerini oldukları kilo ve boyda beğenirler. Ancak eş tercihlerinde boy konusunda biraz hassas davranabilirler.

Erkeklerde boy ve kilo orantısı konusunda seçici davranırlar. Oğlak kadınlarının dikkat ettikleri fiziksel özelliklerden biri de saçlardır. Kendi saçlarının güzel görünmesi onlar için önemlidir. Bu nedenle bakımlarını ve kuaför ziyaretlerini aksatmazlar.

Kova Erkeğinin Fiziksel Özellikleri

Kendine bakmayı seven kova erkeği için bakımlı giyinmek önemlidir. Paspal olmak pek de onlara göre değildir. Özellikle renk uyumu, kıyafetlerinde dikkat ettikleri konudur. Bununla beraber kıyafetin yakışacağı fiziğe de sahip olmak isterler. Boy ve kilo sorunu yaşarlarsa bunu sorun ederler ve gereken neyse tüm iradeleriyle mücadeleye kalkışırlar.

Oğlak Kadını Kova Erkeğini Nasıl Etkiler?

Kova erkeklerini etkilemek hem kolay hem zordur. Konuya duygusal açıdan yaklaşan oğlak kadınları bir adım geride kalacaktır. Kova burcu erkekleri fiziksel ilişkiden hoşlanır ve bu konuda gayet açık sözlüdür. Kova erkeği oğlak kadını aşk uyumunu yakalanmak isteniyorsa kova erkeğine yapılacak doğru yaklaşım önemlidir.

Kova erkeği oğlak kadını uyumunu devam ettirebilmek için kova erkeğini inandırabilmek önemlidir. Normal şartlarda güven sorunu yaşamayan, yaşasa bile bunu pek önemsemeyen kovalar, sadece onu etkilemek için yapmacık davrandığınızı düşünürse toparlamanız zaman alabilir. Bu nedenle her şeyden önce kova erkeğinin size güven duymasını sağlamalısınız.

Kova Erkeği Oğlak Kadını Cinsel Uyum

Cinsellikle, özgürlükle birlikte anılan kova erkekleri, tıpkı kendileri gibi cinsellikle özdeşleşen oğlak kadınlarıyla muhteşem bir cinsel birliktelik yaşayabilirler. Kova erkeği oğlak kadını cinsel uyumunu bozabilecek tek nokta tek partnerle yetinememe olabilir. Bu durum hem oğlak hem kova burçları için geçerlidir.

Hareketli bir cinsel yaşamı belirlemiş olan bu iki burç tüm pozitifliklerini yatak odalarına taşıyabilmektedir. Kova erkeği oğlak kadını uyumunu muhteşem bir biçimde devam ettirebilmek, ilişkiyi evlilikle taçlandırmak ideal olan bu cinsel uyumla mümkündür.

Oğlak kadınları kendileriyle ilgilenilmesinden, kışkırtılmaktan hoşlanmaktadır. Kova erkeği kendini cinsel ilişkide üstün hissetmek istediğinden oğlak kadınlarının bu ihtiyaçlarını giderebilecektir. Doğal olarak dengeli bir cinsel uyum sağlanabilir; kova erkeği oğlak kadını ilişkisi sağlam adımlarla ilerleyebilir.

Kova Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?

Kova erkeklerinin ilişkilerde önceliği çoğunlukla cinsellik olmaktadır. Dolayısıyla cinsel hayata önem veren burçlar kovalar için öncelikli olacaktır. Bu anlamda kova erkeklerini etkileyebilecek burçlar oğlak ve akreptir.

Oğlak kadınlarının güçlü libidoları, kova erkeklerinin fazlasıyla ilgisini çekecektir. Kova erkeği için bir kadın mutlaka bakımlı, modern ve çağdaş olmalıdır. Kültürel faaliyetlere katılan, okumaktan ve öğrenmekten zevk alan kadınlar kova erkekleri için idealdir.

Kova erkeği oğlak kadını aşk uyumu, kova erkeğinin ihtiyaçları giderildiği müddetçe mümkündür. Kova erkekleri kolay kolay aşık olmazlar ama etkilenebilecekleri kadını buldukları zaman sıkı sıkıya bağlanabilir. Elbette bu bağlanmada  kovanın kendinden ödün vermesini beklememek lazım.

Kova Erkeği ile Oğlak Kadını Nasıl Anlaşılır?

Kova erkeği ve oğlak kadını başarılı bir ilişki yürütebilirler. İlişkide duygusallığı arka planda bırakır; cinselliğe yönelirlerse ilişkileri her zaman taze kalır. Ancak oğlak kadını bakımından taviz verdiğinde, kendini eve kapattığında ilişkide sarsıntılar başlayacaktır.

Oğlak kadını kova erkeğini eve kapatmaya çalışmamalı, arkadaşlarıyla aktivitelerini kısıtlamamalıdır. Oğlak ve kova ilişkisini ayakta tutan cinsellik faktörü de zarar görürse ilişki kolaylıkla yıpranabilir. Kova erkeği ve oğlak kadınının iyi giden ilişkisinin devam edebilmesi için ilişkinin temelini oluşturan bazı noktalara dikkat edilmelidir.

Kova burcu erkekleri genel anlamda çok dikkatli değildir ve duygusal bir yapıları yoktur. Dolayısıyla oğlak kadını bu ilişkiyi ayakta tutmak adına çoğu zaman tek başına savaş verebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. erkan y dedi ki:

    Bir kova erkeği olarak yazıyorum. Oğlakların bacakları muhteşemdir. Bakmaya sevmeye doyamayacağınız güzelliktedir.