Kova Erkeği Terazi Kadını Uyumu Nasıl Olur?

Terazi kadınlarının eğlenceli olması kova erkeğini cezbeden en temel noktadır. Onunla kaliteli vakit geçirmekten zevk alır. Bu nedenle ilişki başlangıcında, terazi kadınını elde etmek için tüm şartları zorlar. Nitekim başarır da. İkisi için mutlu olmak mümkündür.

Uzun süreli ilişkileri olması biraz da aralarındaki iletişime bağlıdır. Çünkü terazi burcunun kendi ayakları üzerinde durması ve kolay kolay itaat etmemesi şartları zorlayacaktır.

Hem iş hayatında hem de aşk hayatında oldukça başarılı olan bir kadındır. Bunu yalnız başına aldığı kararlara bağlar. Bu nedenle kova erkeği devamlı direktifler vermek yerine, suyuna giderse anlaşmaları kolay olacaktır.

Kova Erkeğinin Olumsuz Yönleri

Hiçbir kuralı tanımdan yaşamayı seven kova erkekleri, bu yönlerini törpülemedikleri sürece evlilik yaşantısında mutlu olamazlar. Çünkü hiçbir kadın, başına buyruk davranan erkeği istemez.

Canı ne zaman ne yapmak isterse hesap vermeden gerçekleştirmesi, kova erkeğinin ilişkilerinin en zor noktasıdır. Bildiğini okumanın yanı sıra pek de memnun olmayı bilmez. Her şey onun için sorun olabilir. Eğer gitmek istiyorsa kalması için ikna edecek tek bir yol bulamazsınız.

Terazi Kadının Olumsuz Yönleri

Terazi kadınının kararsız yapısı birçok erkeği çıldırtır. Alışverişe erkek arkadaşıyla gitmesi o erkeğe yapılacak en büyük işkencedir. Çünkü alacağı şey ne olursa olsun karar vermesi saatler alabilir. Çoğu terazi kadını ağırkanlıdır. Pek pratik olduğu düşünülmez. Hiçbir işini yarım bırakmaz ancak çok zamana ihtiyacı vardır.

Terazi Burcu Kadını Kova Erkeğini Nasıl Etkiler?

Kova burcu erkeğini etkilemek, diğer burçların erkeklerini etkilemekten daha kolaydır. İyi bir bakım, harika bir cinsel performans kova burcu erkeğinin kalbini çalmak için yeterlidir. Böyle kolay kazanılan kalp aynı kolaylıkla, hızla kaybedilebilir. Bu nedenle terazi kadını, kova erkeğini elinde tutmaya devam etmek istiyorsa; ilişki süresince temkinli olmalıdır.

İlk randevularda, terazi kadını kova erkeğine bir sinema bileti, güzel bir tiyatro akşamı, ayarlarsa kova erkeğinin dikkatini çekebilir. Kova erkeği terazi kadını uyumu, sıradan kültürel etkinliklerle başlayarak ciddi bir boyuta ulaşabilir.

Kova erkeği terazi kadını uyumunu sürdürebilmek için kovanın olmazsa olmazlarını göz önünde bulundurmak gerekir.

Kova Erkeği Terazi Kadını Aşk Uyumu

Kova erkeği terazi kadını ilişkisi daima sürükleyici, heyecan verici olacaktır. Bağlanmakta zorlanan kova erkeğinin tabularını yıkıp bağlanabileceği kadınların terazi burcu olması muhtemeldir.

Kova erkeği terazi kadını aşk uyumu uzun yıllar devam edebilecek güçte olabilir. Kova burcu erkeği ve terazi burcu kadını arasında tutkulu bir sevgilik yaşandıktan sonra ilişki evlilikle taçlanabilir. Evlilik konusunda sıkıntı yaşayan kova erkekleri, terazi burcu kadınları ile başarılı bir evlilik hayatı sürdürebilirler.

Bağlanmakta güçlük çeken kova erkeklerini ilginç bir biçimde kendine bağlayabilecek terazi kadınları, istikrarlı olabilirler ilişki ya da evlilik hayat boyu sürebilecektir. Kova erkeği terazi kadını ilişkisi, kovanın taviz verebileceği nadir ilişkilerden birisidir.

Kova Erkeği Terazi Kadını Cinsel Uyum

Kova erkeğinin cinsellik konusundaki hisleri ve düşünceleri kendisini ne kadar çapkın gibi gösterse de bağlılık kurulmuş bir ilişkide kova da tek partner ile yaşamaya devam edebilir. Terazi kova burcunu yakından tanırsa ve onun ihtiyaçlarını giderebilirse ortaya çıkacak sonuca kova erkeği bile şaşırabilir.

Kova erkeği terazi kadını cinsel uyumu tıpkı ilişkileri gibi harika olacaktır. Terazi kadınlarının mükemmel zevki ve seks hassasiyetleri ile kova burcu erkeğinin cinselliğe olan düşkünlüğü bir araya gelince bu ilişki duygusal anlamda olduğu gibi fiziksel anlamda da harika olacaktır.

Teknik anlamda terazi ve kova birbirleri için ideal partnerler olarak görünmeseler de aslında ikisinin birlikteliği son derece idealdir. İlişkinin kova erkeğini değişme uğratabilecek gariplikte olması bunu ispat edebilir niteliktedir.

Kova Burcu Erkeği Cinsellikte Ne İster?

Kova burcu erkeklerinin cinsellikten ne beklediğinden ziyade bir ilişkiden ne beklediği önemlidir. Çünkü kova erkekleri ilişkiyi cinsellik üzerine kurabilecek bir yapıdadır. Kova erkeğinin cinsellikten beklentisinde ilk sırayı güç alıyor.

İlişkide kova kendisini güçlü hissetmek isterken; yeniliklere açık olmaya da önem verir. Terazi kadınlarının bu anlamda kova erkeğini mutlu edebileceği açıktır. Çünkü terazi kadınları da ilişkide mükemmellik arayışındadır.

Kova erkekleri hareketli yaşantılarını cinsel hayatta da beklerler. Dolayısıyla aktif bir cinsel yaşam, zorlanan sınırlar kova için vazgeçilmez hususlardandır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Kova Erkeği Terazi Kadını Uyumu Nasıl Olur? Kova Erkeği Terazi Kadını Uyumu Nasıl Olur? için yorumda bulun

    Kova Erkeği Terazi Kadını Uyumu Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Kova Erkeği Terazi Kadını Uyumu Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.