Oğlak Erkeği Aslan Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Dengeli ve planlı yapısı ile her adımını ölçerek atan oğlak burcu erkeği kararlı ve ne istediğini bilen bir yapıya sahiptir. Zirveye ulaşmak için çabalayan oğlak erkeği toprak gibi emin bir kişilik özelliği sergilemektedir. Maddi açıdan en iyiyi hedefleyen oğlak erkeği iyi bir iş ve kariyer için çok çabalar. İlişkilerinde de sadık ve düşünceli bir kişilik ve karakter sergilemektedir.

Aslan Burcu Kadınının İlişkilerinde Yapısı

Hayvanlar aleminin kraliçesi olan aslan burcu kadını da kraliçeler gibi hissetmekten hoşlanır. Ateş elementi özelliklerini taşıyan ve dizginlenemeyen bir yapısı olan aslan burcu kadını lüks ve şatafata oldukça düşkündür. Para konusunda ciddi harcamalar yapabilen yapısı ve savurganlığa varan harcamalar yapabilir. Evcimen ve ailesine düşkün bir kişilik özelliği sergilemektedir.

Toprağın Ateşle İmtihanı

Toprak elementi olan oğlak burcu erkeği ve ateş grubunun hükümdar burcu olan aslan kadını zor ve çetin mücadele gerektiren bir ilişki yaşarlar. Aslan kadınının bireyselliğinden ödün vermeyen yapısı ve zor dizginlenecek özgürlüğüne düşkünlüğü oğlak erkeğini zorlayacak özellikleridir. Oğlağın tutumlu yapısına karşılık harcamalarında sınır tanımayan aslan ekonomik açıdan birbiriyle çatışabilir. Oğlak erkeği centilmen yapısı ve güven veren kişilik özellikleri ile aslan kadınının aklını başından alabilir. Her ikisi de zirvede yer almayı seven bu iki burcun hırsından büyük başarılar  ve tutkulu bir aşk ortaya çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Acun dedi ki:

    Oğlak burcu erkeği aslan kadını cinsellik açısından çok iyilerdir. Tek bir dokunma ile o elektrik hissedilir. İyi bir özel hayat da ister istemez yakınlığı ve daha iyi bir ilişkiyi beraberinde getiriyor.