2016 Ağustos Akrep Burcu Yorum Aşk Para Şans

23 Nisan 2016 Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Terazi Burcu Erkeği Nasıl Âşık Edilir?

Temmuz 2018 Akrep Burcu Yorumları

Oğlak Erkeği Balık Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Burç Uyumu 1 Mart, 16:51'de eklendi

Uzun süreli birlikteliklerin insanı olan balık burcu ve oğlak burcu çiftleri bir araya geldiğinde mutlu ve huzurlu bir birliktelik yaşayabilir. Aşk uyumu konusunda oldukça uyumlu olan bu burç çifti kadın ve erkek olarak mutlu bir birlikteliği uzun süre devam ettirebilirler. Oğlak erkeğinin koruyucu iç güdüsü ile balık kadınının evcimen ve uyumlu yapısı birleştiğinde harika bir ilişki sürdürmeleri için önlerinde hiçbir engel yoktur.

Oğlak Erkeği Balık Kadını Aşkı

Balık kadını sevdiğini mutlu etmek için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırdır. Oğlak erkeği de yapısı gereği ilişkide yol gösteren taraf olduğunda mutluluğun yolları kendisi için sonuna kadar açılacaktır. Aradığı uzun süreli ve mutlu bir beraberliği balık kadınında bulabilir. Balık kadınının çocuklara olan ilgisi çabuk olgunlaşmasına ve ayaklarının sağlam bir şekilde yere basmasına neden olmaktadır.  Bu özelliği ile bir evi yuva haline getirmek balık kadını için giç de zor bir iş değildir.

Oğlak Erkeği Balık Kadını Sosyal Uyumu

Sosyal hayatında neşeli ve sokulgan bir yapıya sahip olan balık kadını çevresindeki insanlarla kolay iletişim kurabilir. Çevresi tarafından saygın bir konumda nitelendirilmek isteyen oğlak erkeği için yan yana durmaları parmakla gösterilecek bir çift olmaları anlamına gelecektir. Maddi açıdan biraz savruk olan balık kadınını ekonomik açıdan oğlak erkeğinin yönlendirmesi gerekmektedir.  Böylece hem mutlu hem de uyumlu bir çift haline gelebilirler.

Yorumlar

Yazıya 1 yorum yapılmış. Sen de fikrini paylaş!

Kazimova Xeyale 11 Mart 2017

Akrep erkeği. Başak kadini