Oğlak Erkeği Oğlak Kadını Uyumu – Anlaşır Mı?

Sabırlı ve sağlam karakterli olan oğlak burcu kadını ve erkeği birbirinin ruh halini en iyi anlayacak ikiliyi oluşturmaktadır. Katı tavırları olan oğlak erkeğinin kalbini en iyi oğlak kadını keşfedebilir.

İlişkilerinde hep en kötüsünü düşünen oğlak burcu insanları bir araya geldiklerinde bu olumsuz özellikleri daha da ön plana çıkacaktır.

Oğlakların Aşkı

Oğlak kadını ve oğlak Erkeği de ilişkilerinde güven ve sadakate oldukça büyük bir önem vermektedir.  İlişkide baskın karakter olmak isteyen oğlak burçları birbiriyle sık sık çatışabilirler.

Manevi yönden de birbirini zorlayan bu çiftler her şeyin olumsuz yönünü görerek kendilerine ve karşılarındaki kişiye işkence edebilirler. İnatçı yapıları gereği geri adım atmadan karşı taraftan anlayış bekleyen çiftler birbirlerini anlamakta zorlanabilirler.

Birbirlerini kaybetmemek için yapacakları fedakârlıklar gururlarına oldukça ağır gelebilir.

Oğlakların Sosyal Yaşamı

Sosyal yönden hep ilgi çekmeyi seven ve parmakla gösterilmeyi seven oğlak burcu insanları her ortamda birbirlerinin önüne geçerek ilgiyi kendi üzerlerine çekmek isteyecektir.

Kendilerine ilgi gösterilmesinden hoşlanan oğlak çiftleri karşı tarafa ilgi göstermekte yavaş davranabilirler. Güven duymakta zorlanan oğlaklar birbirlerine güvendiklerinde saygı ve ilgide kusur göstermeyecektir.

Maddi açıdan da birbirleriyle uyumlu bir birliktelik yaşayan çiftler birbirlerini zirvede görmek için çabalamaktan geri durmayacaktır.

Oğlak çiftleri uyum sorunu yaşamasa da birbirlerini oldukça zorlayabilirler. Görünüşüne önem veren oğlak çiftleri birbirleriyle mükemmel bir görünüme sahip olabilirler.

Oğlak Erkeği Oğlak Kadını Uyumu

Oğlak kadını oğlak erkeği uyumu Uzman TV gibi burç yorumu yapılan adreslerde çok sık konuşulmaktadır. Aynı burçların anlaşamayacağına dair kuralları yıkan bu ikili, uyumlu bir çift olma konusunda ellerinden geleni yapacaktırlar.

Oğlak erkeği ile oğlak kadını arasındaki samimiyet başka burçlarda kolay kolay görülmez çünkü birbirlerini anlama konusunda son derece başarılı bir uyum yakalarlar.

İki burcun oğlak olması ve bir yola çıkması zor gibi görünebilir ancak sıkıntılarını, korkularını ve endişelerini bu sayede daha kolay anlarlar. Oğlak oğlak uyumu zaman zaman yüksek gerilimlere neden olsa da çoğu zaman çok uyumlu bir birliktelik kurdukları görülebilmektedir.

Oğlak Erkeği Oğlak Kadını Aşk Uyumu

Aşka bakış açısı aynı olan iki insanın anlaşması en kolay anlaşma yollarından biridir. Aşk oğlak burcu için huzur nedenidir. Hem bay hem de bayanlarda aşkın aynı hissiyatı uyandırması zorken oğlak erkeği de kadını da bu konuda aynı fikre sahiptir. Birbirine huzur vermeyen iki insanın aynı aşkı paylaşması mümkün değildir.

Oğlak kadını ile erkeği arasındaki aşk uyumu çevrelerindeki kişiler tarafından da fark edilen bir uyumdur. Ayrı bir enerjileri olduğu için ikisi arasındaki bağı fark etmek zaman almayacaktır.

Hem mutlu olduklarında hem de gerildiklerinde çok yüksek bir enerji ile aşk uyumu yansıttıkları görülmektedir.

Oğlak Erkeğinin Oğlak Kadınından Beklentileri

 • İki oğlak burcunun aşk hayatı ikisinin de beklentilerinin karşılanmasıyla ilgilidir. Birçok burçtan daha kuralcı olan oğlaklar, istediklerinin yapılmaması halinde ilişkiyi çıkmaza sokabilmektedirler.
 • Oğlak erkeğinin partnerinden en büyük beklentisi detaylara özen göstermesidir. İnce fikirli olması, onun düşünmediği ayrıntıları fark etmesi ikilinin bağının güçlenmesini sağlayacaktır.
 • Oğlak burcu erkeği kolay kolay unutan bir erkek değildir. Bu nedenle oğlak kadını ağzından çıkacak her kelimeyi özenle seçmelidir. Aksi halde ikisinin uyum sağlaması mümkün olmayacaktır.
 • Kin tutmayan ve küs kalmayan kadınlardan hoşlanan oğlak erkeği, oğlak kadınını bu açıdan zorlayabilir. Bu beklentisinin karşılanması, ikisinin tartışma sonrasında daha kolay adım atmasını sağlayacaktır.

Oğlak Kadınının Oğlak Erkeğinden Beklentileri

 • Oğlak burcu erkeği sinirlendiğinde kontrolünü kaybeden bir erkektir. Bu sebeple oğlak kadını kendini kontrol etmesini bekleyecektir. Her tartışmada yaşanan öfke sorunu, ilişkinin yıpranması anlamına gelmektedir.
 • Oğlak kadını zarif hediyelerden çok hoşlanır. Partnerinin habersizce ona hediyeler alması hoşuna gidecektir.
 • Ciddi ilişkilerin kadını olan oğlaklar, partnerlerinin bu konuda esnek davranmasına tahammül edememektedir. Ciddi düşünen bir oğlak erkeği, oğlak kadınının kalbini kazanacaktır.
 • Oğlak burcu kadınının en büyük beklentilerinden biri de iletişimdir. Kendisiyle konuşmaktan kaçmayan erkekler onun için çok daha önemlidir.

Oğlak Erkeği Oğlak Kadını Birlikteliği Uzun Sürer mi?

Oğlak erkeği de kadını da ciddi ilişkilerde başarılı burçlardır. İlişkilerinin uzun süreli olması ise bu ciddiyetle paralel olarak ilerleyecektir.

Tarafların ikisi de evlenmeyi bir ömür mutlu olmayı hayal ediyorsa uzun süreli bir adım atmaları mümkün olacaktır. Korkan, çekinen ya da henüz güvenmeyen bir taraf varsa inatlaşmaya bağlı ayrılıklar söz konusu olabilmektedir.

Oğlakların ilişkisini bitiren ikisi arasındaki ağır gurur sürtüşmesidir. Bu sorunu çözmeleri halinde ilişkilerinde uzun süre mutluluğu yakalamaları mümkündür.

Oğlak Erkeği Oğlak Kadını Cinsel Uyumu

Oğlak erkeği ile oğlak kadınının en iyi anlaştığı noktalardan biri cinsel uyumdur. Cinsel birliktelikte başarı elde etmeleri ikisinin de aynı bakış açısına sahip olmasından kaynaklanmaktadır.

İlişkilerde ve evlilikte cinsel uyumun önemli etkileri olduğuna inanan oğlaklar, cinsel birlikteliklerinde heyecan uyandırmayı severler. Bu sayede ilk günkü gibi bağlı kalabilmeleri de mümkün olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Oğlak Erkeği Oğlak Kadını Uyumu - Anlaşır Mı? Oğlak Erkeği Oğlak Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için yorumda bulun

  Oğlak Erkeği Oğlak Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Oğlak Erkeği Oğlak Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için ilk yorumu yapabilirsin.