Oğlak Erkeği Terazi Kadını Uyumu – Anlaşır Mı?

Anlayışlı ve pratik bir yapıya sahip olan oğlak erkeği sabırlı ve sadık bir insandır. Sosyalleşmekten ve sosyal hayatta göz önünde olmaktan oldukça hoşlanır.

İş hayatında da takdir edilmek ister ve bu yüzden ağır sorumlulukların altına girebilir. Sürekli olarak işini düşünür ve bu düşünceli yapısı her zaman planlı olmasına, attığı her adımını tartıp ona göre devam etmesine neden olur.

Terazi Burcu Kadını Özellikleri

Terazi burcu kadını sosyal olmayı ve kendi zevklerine düşkünlüğü ile bilinir. Geniş bir iş ve arkadaş çevresine sahiptir.  Girdiği her ortamda tavırları ve nezaketi ile dikkat çekmeyi başarır.

Eşine düşkünlüğü ile bilinen terazi burcu kadını gücünü nezaketi ile birleştirerek kullandığı için karşısındaki kişiye hissettirmeden onu yönetmeye başlayabilir.

Terazi ve Oğlak İlişki Uyumu

Terazi ve oğlak burçları bir ilişkide başarılı olmak için çok çaba göstermelidir. Birbiriyle ters açı yapan burçlara sahip oldukları için tek tek ortak noktaları bularak onlar üzerinden ilişkilerine yön vermek zorunda kalabilirler.

Sosyal olarak her ikisi de geniş bir çevreye sahiptir ve sosyalleşmekten hoşlanırlar. Terazi kadını ise evlilik fikrine pek de sıcak bakmayacaktır. Bağımsız ve göz önünde olmaktan hoşlanan yapısı buna engeldir.

Sorumluluk almak yerine bütün işleri eşine yıkabilir ve bu durum oğlak erkeği için oldukça can sıkıcı bir durum oluşturabilir. Eşine düşkünlüğü oğlak erkeğinin iş yaşamına verdiği değer nedeniyle çatışmalar çıkmasına neden olabilir.

Terazi ile oğlak burcu evlilik öncesinde başarılı bir adım atabilirken evlilik sonrasında pek de istedikleri gibi ilerleme kaydedemeyebilirler. Bu süreci sağlıklı şekilde değerlendirebilmek, ikisinin de çabasına bağlıdır.

Oğlak burcu erkeği ne kadar âşıksa ilişkileri için o kadar uyum yakalamaya gayret gösterecektir. Terazi kadını ise yalnızca beklentileri karşılandığı ölçüde bu ilişkide kalacaktır.

Oğlak Erkeği Terazi Kadını Aşk Uyumu

Oğlak burcu erkeği ile terazi kadınının ilk görüşte âşık olması pek de mümkün değildir. İkisinin aynı ortamda birbirini fark etmesi dahi biraz zaman alabilir.

Enerjileri ve elektrikleri çok yüksek olmadığı için birliktelikleri de yalnızca kendi emekleriyle paraleldir. Bir yola çıkmaya karar verdilerse bunun için ikisinin de gayret göstermesi gerekecektir.

Oğlak burcu erkeği kendisi için değerli olan terazi kadınına biraz daha anlayışlı ve sabırlı davranmalıdır. İkisi arasındaki bağı güçlendirecek olan bu adım terazi kadınının da sorumluluk almasıyla pekişecektir.

Çoğu zaman başına buyruk olmayı tercih eden terazi burcu kadını elinden geldiğince ortak adım atmaya çalışmalıdır. Bu sayede aşklarının gerçekten var olduğunu görmeleri mümkündür.

Oğlak Erkeğinin Terazi Kadından Beklentileri

 • Terazi oğlak arkadaşlığı ne kadar köklü olursa ilişkileri de o kadar canlı ve gerçekçi olacaktır. Bu yüzden oğlak erkeği, terazi kadınından güçlü bir arkadaşlık beklemektedir. İkisinin arkadaşlık üzerinde ilişki kurmaları her şeyin daha sağlıklı ilerlemesini mümkün kılacaktır.
 • Oğlak terazi aşk uyumunun süregelmesi için terazi kadınının daha ılımlı ve fedakâr olması gerekmektedir. Oğlak erkeği, kendi için fedakârlık gösteren bayanlara karşı meyillidir.
 • Özellikle işleri nedeniyle gergin olan oğlaklar, terazi kadınlarından kendilerini rahatlatmasını bekleyebilmektedir. Ona iyi gelen kadınlar, oğlaklar için her zaman bir adım öndedir.
 • Terazi kadını oğlak erkeğini nasıl etkiler Bir erkeği hangi yollarla etkileyeceğini bilen kadınlar, oğlak erkeklerinin gözdesidir.

Terazi Kadınının Oğlak Erkeğinden Beklentileri

 • Oğlak erkeğinin kontrolcü kişiliğini bir kenara bırakmasını bekleyen terazi kadınları bu konuda daha ılımlı adım atmaları gerektiğine inanırlar.
 • Özgürlüğünün kısıtlanmasından pek hoşlanmayan teraziler, oğlak erkeklerinin daha anlayışlı olmasını beklemektedirler.
 • Her zaman kibar ve ince fikirli erkeklere karşı ilgisi olan teraziler, oğlaklardan da aynısını beklemektedir.
 • Partneriyle farklı aktivitelere katılmaktan zevk alan terazi kadınları, oğlak erkeklerinin sosyal katılımlarda ona eşlik etmesini isteyecektir. Bu sayede paylaşımları biraz daha artacaktır.

Oğlak Erkeği Terazi Kadını Birlikteliği Uzun Olur mu?

Oğlak erkeğinin birçok kadınla anlaşması kolaydır ancak hayatını yalnız yaşamayı seven kadınlarla anlaşması zordur. Terazi kadınları, yalnızlıklarıyla mutlu olabilen kadınlardır.

Arkadaşlarıyla yalnız tatile çıkmak, kız kıza birkaç gün ortadan kaybolmak terazilerin alışkanlıklarıdır. Oğlak erkeği bu alışkanlıkları hazmetmeli ya da tamamıyla yok etmelidir. İkisi arasında sıkışıp kaldığında ilişkinin devam etmesi mümkün olmayacaktır.

Terazi kadınının oğlak erkeğinde şikâyet ettiği inat etme alışkanlığı, sık sık gerilmelerine neden olabilmektedir. Büyük tartışmaların temelinde yer alan bu inatlaşma, birlikteliğin daha kısa sürmesine sebebiyet verebilmektedir.

Oğlak Erkeği Terazi Kadını Cinsel Uyum

Oğlak erkeği ile terazi kadınının cinsel birlikteliği tahmin edilenden daha başarılı olacaktır. Terazi kadını da oğlak erkeği de bu konuda son derece hassas ve ilgi duyan burçlardır. Dolayısıyla birbirilerine yaklaşımları da bu ilgi ve hassasiyet doğrultusunda olacaktır.

Birlikteliklerde duygusallığa önem veren terazi kadını, cinsel adımlarını güvendiği kişilerle atmaktadır. Oğlak erkeğine yeterince güvendiğinde cinsel birliktelikleri çok daha sağlıklı ve başarılı şekilde ilerleyecektir.

Oğlak erkeği de terazi kadınını tanımak için zamana ihtiyaç duymaktadır. Her iki ihtiyaç da karşılandığında cinsel yaşam daha etkili olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Oğlak Erkeği Terazi Kadını Uyumu - Anlaşır Mı? Oğlak Erkeği Terazi Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için yorumda bulun

  Oğlak Erkeği Terazi Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Oğlak Erkeği Terazi Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için ilk yorumu yapabilirsin.