Oğlak Erkeği Yay Kadını Uyumu – Anlaşır Mı?

İlişkilerinde sadık olduğu kadar güven duyana kadar sevgisini göstermekte fazla başarılı olamayan oğlak erkeği toprak gibi kendini güvende hissetmeyi sevmektedir.

Ayakları sağlam bir şekilde yere bastığı zaman duygularını göstermekten çekinmeyen bir yapıya sahiptir. Ekonomik olarak sağlam temellere sahip olmayı önemser. Kariyeri ve saygın bir kişiliğe sahip olmak vazgeçilmezleridir.

Yay Kadınının İlişkilerinde Beklentileri

Gerçekçi bir yapıya sahip olan yay kadını aşk için sınırlarını zorlayabilir. Sevdiği için hem anne hem eş olmaktan çekinmeyen bir yapısı vardır. Yalandan hoşlanmayan yapısı ilişkilerinde göz yummayacağı hatanın yalan konusunda olacağını göstermektedir.

Yüksek bir enerjiye sahip yapısı ilişkilerinde sıkıcı bir tekdüzeliğe düşmesini engeller. Değer verdiği kişi için yaptığı hiçbir harcama onun için önemli değildir. Yapamayacağı hiçbir şeyi de ilişkilerinde vaat etmez.

Oğlak ve Yay Burcu Uyumu

Oğlak erkeğinin güven veren yapısı ve yay kadınının ayakları sağlam yere bastığında keyifli bir ilişkileri olacaktır. Bitmeyen enerjisi ile oğlak erkeğinin aklını başından alarak sonsuz bir aşk sunabilir.

Spor yapmaktan hoşlanan ve fiziksel görüntüsüne önem veren yay kadını bu özelliği ile dikkat çekmeyi seven oğlak erkeği için iyi bir eş adayıdır.

Maddi açıdan hesapsız harcamalar yapabilen yay kadınını oğlak erkeğinin sağlam yapısı kontrol altına alabilirse ekonomik açıdan sorun yaşamazlar. Yay kadınının enerjisi oğlak erkeğinin daha evcimen olan yapısını zorlayabilir ve yorabilir.

Yay ve oğlak burcu uyumu dışarıdan bakıldığında son derece pozitif bir izlenim uyandırmaktadır. İlişkilerinde samimiyet, muhabbet ve gönülden bağlılık dikkat çekmektedir. Üstelik ikisinin arasındaki anlayış ve hoşgörü birçok burçta mevcut değildir.

Yay kadınının ilgi ve şefkatle sahip çıktığı aşkı, oğlak erkeğinin güven veren yapısıyla bütünlük kuracaktır. Kendini oğlak erkeğine ait hisseden yay kadını tüm odağını bu ilişki uyumuna verecektir.

Oğlak Erkeği Yay Kadını Aşk Uyumu

Oğlak ve yay burcu arkadaşlığı kadar aşkı da göz doldurmaya yetmektedir. İkisi arasında birçok burcun yakalayamadığı samimiyet ve aşk uyumu bulunmaktadır.

Bir arada olduklarında sıkılmayan, keyifli sohbetlerle zaman geçirmeyi bilen bu ikili, aşk konusunda desteğe ihtiyaç duymazlar. Birbirine yetebilen çiftlerden biri olan oğlak ve yay, uzun süreli samimi bir aşk uyumu elde edebilirler.

Yay kadınında beklentilerini bulabilen oğlak erkeği, ilişkisi için kendini aşmaya hazırdır. Özel bir çabayla kurallarını esnetip daha samimi bir hava elde edebilmektedir. Bu uyumu yakalamak kadar korumak konusunda da başarılı olan çift, uyumlu ve uzun bir birliktelik için gereken donanıma sahiptir.

Oğlak Erkeğinin Yay Kadınından Beklentileri

 • Oğlak ve yay burcu anlaşabilir mi sorusunu soran pek çok kişi bu sorunun cevabının beklentilerle ilgili olduğunu görebilmektedir. Oğlak erkeği, beklentilerinin karşılanması halinde yay kadınını el üstünde tutabilecek bir burçtur.
 • Düzenli ve disiplinli bir hayat anlayışına sahip olan oğlaklar aynı bakış açısını yay kadınlarından da beklemektedirler.
 • Ahlak değerlerine önem veren ve bu konuda tabuları olan oğlak burcu, yay kadınının bu konuda ona anlayış göstermesini bekleyecektir.
 • Çoğu zaman sakin bir ruh haline sahip olan oğlak erkeği, yay kadınının gergin ve negatif enerji sahibi olmasından hoşlanmaz. Bir kadından en büyük beklentisi güler yüz ve pozitif enerjidir.
 • Oğlak burcu erkeğini memnun edebilmek için maharetli olmak önemlidir. Her işin üstesinden gelebilecek bir kadın, beklentilerini karşılayan kadınlardandır.

Yay Kadınının Oğlak Erkeğinden Beklentileri

 • Yay burcu kadını ilişkilerini doludizgin yaşamayı sevmektedir. Cıvıl cıvıl aktif bir oğlak erkeği en büyük beklentisidir.
 • Özgürlükten yana olan yay kadını bu bakış açısına saygı gösterecek bir erkeğe ihtiyaç duymaktadır.
 • Her konuda mantıklı adım atmayı seven yaylar, oğlak erkeğinin duygusal atılımlar göstermesinden hoşlanmaz. Bu konuda tutarlı ve dengeli olunması en büyük temennisidir.
 • Çoğu zaman sert görünen oğlak erkeği, yay kadınını bu yönden tedirgin etmektedir. Sevgisini ve aşkını belli etmeye gayret göstermesi, durumu daha kolay bir hale getirecektir.

Oğlak Erkeği Yay Kadını Birlikteliği Uzun Sürer mi?

Oğlak burcu erkeği ile yay burcu kadını arasındaki birliktelik tamamıyla anlaşma potansiyellerine bağlıdır. Zaman zaman duygusal iniş çıkışlar yaşayan oğlak erkeği bu konuda kararlı bir tutum sergilemek zorundadır.

Yay kadınları, karşılarındaki erkeği anlamaya çalışmazlar. Kendini ifade etmesini beklerler. Dolayısıyla yay kadını ile anlaşmak ve birlikteliğin uzun sürmesini sağlamak, oğlak erkeğine bağlıdır.

Gerçekten uzun soluklu bir ilişki isteyen çiftler bunu başarmak için ellerinden geleni yaparlar. Oğlak ve yay ikilisi de bu emeği sarf etmek zorundadır. Anlayış, samimiyet ve hoşgörü bu iki burcun uzun süreli ilişki kurmasına yardımcı olacaktır.

Oğlak Erkeği Yay Kadını Cinsel Uyumu

Oğlak erkeği için cinsel birliktelik çok önemlidir. Bu alanda bir denge kurulamaması, ilişkinin yıpranması ve ortadan kalkması anlamına gelmektedir.

Yay kadını ile güzel bir birliktelik kurmak isteyen oğlak kadını cinsel ilişkide daha nazik ve anlayışlı olmaya gayret gösterecektir. İkisi arasında yaşanacak anlar her iki burcun da unutmayacağı güzel dakikalar olacaktır. Yakaladıkları bu güzel anı kaybetmemek adına ellerinden geleni yapmaları önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Oğlak Erkeği Yay Kadını Uyumu - Anlaşır Mı? Oğlak Erkeği Yay Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için yorumda bulun

  Oğlak Erkeği Yay Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Oğlak Erkeği Yay Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için ilk yorumu yapabilirsin.