Terazi Erkeği Akrep Kadını Uyumu – Anlaşır Mı?

Güçlü kişiliği ile terazi erkeği dominant bir yapıya sahip olan akrep burcu kadınları için iyi bir seçenektir. Akrep kadınları kendilerine emir verilmesinden hiç hoşlanmasalar da çoğu zaman ufak tartışmalarında baskın gelebilecek bir erkek arayışına girmektedirler.

Terazi erkeği de akrep kadınlarının bu baskın erkek arayışına cevap verebilecek nadir burçlardan bir tanesidir. Terazi erkeği barış ve uzlaşmacı karakteri ile hırçın akrep kadınını dengeleyebilme yeteneğine sahiptir. Bu da ikili arasında başlaması muhtemel bir ilişkinin uzun süreli olmasına imkân vermektedir.

Fikir ayrılıklarından nefret eden ve ilişkilerinde her daim uyumu yakalamaya çalışan terazi erkeği, agresif akrep kadını ile uğraşmaktan ve onu dizginlemekten büyük keyif almaktadır.

Dünyaya güzellik ve iyilik dağıtmak için geldikleri söylenen terazi erkekleri, bir akrep kadını ile ilişkiye başlamaları durumunda onun karakterini de iyi yönde etkileyebilmektedir.

Terazi Erkeği Akrep Kadını Uyumu

Terazi erkeği akrep kadını uyumu, görülmeye değer başarılı bir uyumdur. Çevresindekiler tarafından anlaşılamayan burçlardan olan bu ikili birbirine severken zarar veren çiftlerdendir.

Uç noktalarda yaşadıkları ilişkileri, psikolojik açıdan zorlanmalarına neden olabilmektedir. Ters bir uyum içinde olduklarını söylemek mümkündür. Bu uyum sayesinde hem çok mutsuz hem de çok mutlu hissettikleri zamanlar çok olmaktadır.

Terazi erkeğinin rahatlık ve sevgi dolu haline nazaran akrep kadınının gergin ve idealist yapısı sürtüşmelere neden olabilmektedir. Kendi doğrularından şaşmak istemeyen ve bu konuda zorlanan akrep burcu kadını, terazi erkeğinin ona ayak uydurması gerektiğine inanmaktadır. İlişkileri pranga olarak hissetmek, terazi erkeklerini korkutmak için yeterlidir. Bu yüzden ikisi arasında büyük tartışmaların yaşandığı görülmektedir.

Terazi Erkeği Akrep Kadını Aşk Uyumu

Çoğu zaman sinirlerini yatıştırmak için kavga etmeye ihtiyaç duyan akrep kadını, her şeyde aşırılıktan ve abartıdan hoşlanmaktadır. Bu da dinginliği ve dengeyi seven terazi erkeğini çoğu zaman zorlayabilmektedir.

Terazi erkeği ile akrep kadınının sevgili olması durumunda her iki tarafın da bu ilişki için çaba sarf etmesi gerekmektedir.

Zorlanan terazi erkeği çoğu zaman partnerinden uzak kalmayı tercih etmektedir. Bu uzaklaşma akrep kadınının daha gergin ve saldırgan bir tavra bürünmesine sebep olmaktadır. Aralarındaki bu uzaklık, aşk uyumunun ve büyüsünün bozulmasına neden olabilmektedir.

Terazi erkeğinin devamlı dışa dönük olması, arkadaşları ve dostları ile vakit geçirip partneri ile ilgilenmemesi akrep kadınının en zorlandığı konulardan biridir. Aşk uyumunu koruyabilmek için terazi burcu erkeğinin daha evcimen adımlar atması tavsiye edilmektedir.

Terazi Erkeği Akrep Kadını Evlilik Uyumu

Terazi erkeği ve akrep kadınının evlilikleri hiç sıkılmayacakları bir dünyayı onlara sunsa da, birbirlerine tamamen zıt olan karakterlerin aynı evde uzun süre geçirebilmesi çoğu zaman imkânsız olacaktır.

Boşanmaların sık görüldüğü bu ikili, farklı bakış açıları nedeniyle bir süre sonra ilişkilerini yargılamaya başlamaktadır.

Terazi erkeğinin kontrolü elinde tutmak istemesi, akrep kadınının otorite kaygısı yaşamasına neden olmaktadır. Akrep kadınları, ilişkide sözü dinlenen kişi olmayı tercih ederler.

Karakterleri gereği asi bir yapıları olduğu için evlilik uyumunu muhafaza etmeleri biraz zor olmaktadır. Daha özgür ve başına buyruk davranmak, akrep kadınlarına iyi hissettirecektir.

Terazi Erkeği ile Akrep Kadını Anlaşabilir mi?

Akreple terazi anlaşabilir mi sorusunun cevabını vermek pek mümkün değildir çünkü çiftin ne zaman nasıl bir denge kuracağı belli olmaz. Aralarında büyük bir düşmanlık varmış gibi çatışma içinde olduğunda ayrılacaklarına inanmaya başlarsınız.

Birkaç saat sonra hiçbir şey olmamışçasına anlaşıyor olmaları sizi şaşırtabilir. Bu nedenle ilişkileri hakkında tahmin yürütmek oldukça zordur.

Akrep ve terazinin anlaşabilmesinin tek yolu birbirlerine olan aşklarıdır. Aralarındaki aşk bitmediği sürece her ikisi de anlaşmak için doğru yolu bulacaktır.

Terazi Erkeğinin Akrep Kadınından Beklentileri

 • Terazi akrep evliliğinden olumlu sonuç almanın tek yolu karşılıklı beklentilerin karşılanmasıdır.
 • Terazi erkeğinin akrep kadınından en büyük beklentisi her an yanında olmasıdır. İyi ve kötü gününde devamlı varlığını hissettirmesi, terazi erkeği için çok önemlidir.
 • Ortak paylaşımlar konusunda hassas olan terazi erkekleri, partnerlerinden bu konuda çaba isterler. Akrep kadını fedakârlık yaparak terazinin arkadaş ortamına adapte olmaya gayret gösterebilir.
 • Sabırsız ve hırçın tavırlarıyla ilişkinin gerilmesine neden olan akrepler, terazi erkeğinin bu konuda yorulduğunu görmeliler.

Akrep Kadınının Terazi Erkeğinden Beklentileri

 • Akrep kadınının teraziden beklediği dinlemesidir. Kendini anlatmak, akrepler için hassasiyet gerektiren bir konudur. Karşısındaki kişinin onu dinlememesi en üzüldüğü konulardan biridir.
 • Yalnız vakit geçirmeyi seven ve bu konuda partnerinin de ona ayak uydurmasını tercih eden akrepler, terazilerden yalnız paylaşımlar istemektedir.
 • Samimi ve dürüst bir ilişki için akreplerin aradığı tek şey güvendir. Güven kaybına neden olan teraziler, beklenti konusunda hayal kırıklığı yarattıkları için ayrılığa sebep olabilirler.
 • Akrep kadınının hayatındaki erkekten bir başka beklentisi heyecandır. İlk günkü heyecanı kaybeden ve aşkını, sevgisini dile getirmekten sakınan erkekler, akrep kadınlarının hevesini kaçırmaktadır.
 • Akrep burcunun, terazilerden istediği ilgilerini ortaya koymalarıdır. Ne kadar ilgili ve şefkatli erkekler olursa akrep kadınları da kendilerini o kadar açacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Terazi Erkeği Akrep Kadını Uyumu - Anlaşır Mı? Terazi Erkeği Akrep Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için yorumda bulun

  Terazi Erkeği Akrep Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Terazi Erkeği Akrep Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? için ilk yorumu yapabilirsin.