Terazi Erkeği Aslan Kadını Uyumu – İlişkileri Nasıl Olur?

Yaşamayı eğlence ile bir tutan ve her daim aktif olan aslan kadını için ideal partnerlerden birisi terazi erkeğidir. Terazi erkeği aslan kadınının eğlence ihtiyacını rahatlıkla doyurabilmekte ve ona keyifli dakikalar yaşatabilmektedir.

Aslan kadını ise terazi erkeğinin zekâsına ve uyanık oluşuna hayran kalmaktadır. Terazi erkeğinin pratik düşünce yapısı ve itinalı oluşu aslan kadını tarafından her zaman takdir edilmektedir.

Aslan kadını terazi erkeğinde adeta kendisini bulmakta ve yaşama duyduğu sevinci onunla paylaşmaktan büyük keyif almaktadır.

Terazi erkeğinin pek çok erkeğin aksine ince ruhluluğu, kadınların dilinden ve ne istediklerinden anlaması, yol arkadaşı ve dert ortağı olması, aslan burcu kadınları için terazi erkeğini bulunmaz bir Hint kumaşı haline getirmektedir.

Terazi Erkeği Aslan Kadını Uyumu

Terazi burcu erkek aslan kadını uyumu başarı oranı yüksek bir ilişkidir. Ateş burcu olan aslan ile hava burcu olan terazi bir araya geldiğinde büyük bir elektrik bağı olacağı bilinmektedir. Birbirinden hoşlanan ve henüz ilk tanışmada kaynaşmayı başaran bu ikilinin uyum sağlayabilmeleri mümkündür.

Her ilişkide olduğu üzere aslan terazi ilişkisinde de gerginlikler, zor dönemler olacaktır. Bu süreçte ağırlığı taşıyacak olan denge ise terazi erkeğinde olacaktır.

Geri adım atmayı sevmeyen ve kolay kolay başını eğmeyen aslan kadını, ilişkide tolerans tanınan taraf olacaktır. Terazi erkeği bunu bildiği sürece ikilinin sağlıklı bir uyum yakalama şansı bir hayli yüksektir.

Terazi Erkeği Aslan Kadını Aşk Uyumu

Terazi erkeği ve aslan kadını arasında her zaman büyük bir çekim gözlemlenmektedir. Aslan kadını terazi erkeği için hem zeki hem de hareketli bir sohbet eşi olmaktadır ve bu da terazinin sosyalleşme ihtiyacını sevdiği insan ile giderebilmesine imkân sağlamaktadır.

Açık sözlü ve dürüst aslan kadını, ilişkilerinde doğruluk arayan terazi için ideal bir sevgili adayıdır.

Terazi erkeğinin naif ve ince karakteri, aslan kadınının otoriter ve sert mizacını dengelemektedir. İkilinin aşka bakış açısı farklı olsa da %70 oranında denge kurabilme şansları bulunmaktadır. Bu şansı, anlayış ve hoşgörü ile zenginleştirebilirlerse aşklarında uyumlu olmaları mümkündür.

Terazi Erkeği Aslan Kadını Evlilik Uyumu

Terazi erkeği ve aslan kadınının evliliği pek çok açıdan uyumlu bir birliktelik olarak gösterilebilmektedir. Hiçbir zaman sıkıcı olmayacak olan bu ilişki her iki tarafın da huzurlu ve mutlu bir hayat sürmesini sağlayacaktır.

Terazi burcu erkeği çevresi geniş, sosyal bir erkektir. Aslan kadını da tıpkı terazi erkeği gibi dışarıya dönük, aktif bir yaşam sürmektedir. Bu ikisinin evlilik hayatı eş ve dost yoğunluğu içinde asla sıkılmadan devam edecektir.
Evlerde, otellerde ve Rezidanslarda görüşen şişli olgun escort kadınlara kolayca erişebileceğiniz, hızlı bir platform.
Devamlı aktif bir yaşam sürmeleri, aile düzenlerini bu şekilde kurmalarını sağlayacaktır. Böylece aslan burcu da terazi burcu da hayal ettikleri evliliği yaşayacaktır.

Terazi Erkeği Aslan Kadını Anlaşabilir mi?

Terazi aslan evliliği anlaşmanın mümkün olduğu, gerginliklerin büyümediği bir evlilik olacaktır. Aslan kadınının gerildiği an bağırıp çağırmak yerine tepkisini sessizce göstermesi tartışmaların büyümemesini sağlamaktadır.

Olgun iki karakter olarak birbirini dinleyen aslan ve teraziler, iletişim kurma konusunda çok başarılıdırlar.

Terazi burcu erkeği ile anlaşabilmek oldukça kolaydır. Aynı durum aslan kadını için de geçerli olduğu için ikilinin anlaşmasına herhangi bir engel bulunmayacaktır.

Terazi Erkeğinin Aslan Kadınından Beklentileri

 • Aslan burcu kadın, otorite konusunda en önemli sorunu yaşatacak olan kadındır. Terazilerin bu konuda en önemli beklentisi aslanların daha yumuşak kurallara sahip olmasıdır.
 • Çevresindekilerin sözlerine kulak asan ve çok kolay inanan aslanlar, terazi erkeklerinin gözünü korkutmaktadır. Bu alışkanlıklarını bir kenara bırakıp iki kişilik ilişkiye odaklanmaları, terazilerin en büyük temennisidir.
 • Aslan kadınları, sinirlendiklerinde her şeyi yakıp yıkmaya meyilli olurlar. Her tartışmada sorun yaşamaları ve ağır, kırıcı cümlelerle ilişkiyi çıkmaza sokmaları terazi erkekleri için olumsuz bir durumdur.
 • Ilımlı ve sevecen bayanlardan hoşlanan teraziler, aslanlardan da aynı tavırları beklemektedirler. Nasıl daha sıcakkanlı olabileceklerini düşünüp bu konuda kendilerini geliştirmeye özen göstermeliler.
 • Hayatlarını aktif ve kalabalık geçirmeyi tercih eden terazi erkekleri, aslan kadınlarının da bu tempoya ayak uydurmasını beklemektedir.
 • Gezmeyi, eğlenmeyi ve hayattan zevk almayı bilen aslan burcu kadınlar, terazi erkeklerini çok daha kolay etkileyebilirler.

Aslan Kadınının Terazi Erkeğinden Beklentileri

 • Aslan kadınının bir ilişkiden en büyük beklentisi disiplindir. İlişkisini belli bir düzen dâhilinde yaşamayı seven aslanlar, karmaşanın hâkim olduğu tedirginliklerin bulunduğu ilişkilerden hoşlanmazlar.
 • Aslan kadınları, terazi erkeğinin herkese ince davranmasını zaman zaman kıskanabilirler. Bu açıdan diğer kadınlarla ilişkisini gözden geçirmesi gereken teraziler, partnerlerinin üzüleceğini akıllarında bulundurmalılar.
 • Aslan kadınının bir erkekten beklediği en önemli durum sorumluluk alabilmesidir. Kendi sorumluluklarını taşıyabilen, ilişkinin gereğini yapabilen erkekler her zaman bir adım öndedir.
 • Aile kurma hayali bulunan aslan kadını, terazi erkeğinden böyle bir adım beklemektedir. Korkan ve tedirgin hisseden teraziler, aslanların boşlukta hissetmesine sebep olmaktadır.
 • Her zaman babacan tavırlı, güven veren erkeklere karşı ilgisi olan aslanlar karşılarındaki kişinin sevimli ve dürüst olmasını hayal etmektedirler. Bu bakımdan terazi erkeklerinden de bunu beklerler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Terazi Erkeği Aslan Kadını Uyumu - İlişkileri Nasıl Olur? Terazi Erkeği Aslan Kadını Uyumu – İlişkileri Nasıl Olur? için yorumda bulun

  Terazi Erkeği Aslan Kadını Uyumu – İlişkileri Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Terazi Erkeği Aslan Kadını Uyumu – İlişkileri Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.