Terazi Erkeği Başak Kadını Uyumu – İlişki ve Evlilikleri Nasıl Olur?

Başak burcu Merkür gezegeninin etkisi altında olan bir burçtur. Bu gezegen başak burcu insanlarına engin bir bilgi birikimi ve entelektüel bir yaşam tarzı getirmektedir.

Başak burcu kadınları her ne kadar içine kapanık olarak tanımlanmasalar da diğer burç kadınlarının aksine daha sessiz ve kendi kendine vakit geçirmekten keyif alan kadınlardır. Bu da terazi erkeğinin başak burcu kadınlarının iç dünyalarına girebilmesi konusunda zorlanmasına neden olmaktadır.

Kolay kolay duygu ve düşüncelerini başkaları ile paylaşmayan başak kadınları, terazi erkeğinin hevesle karşısındaki kadını elde etmeye çabalamasına sebebiyet vermektedir. Ancak pek çok ilişki türünde olduğu gibi bu ilişkide de iki tarafın da zamana ihtiyacı vardır.

Terazi Erkeği Başak Kadını Uyumu

Başak kadını terazi erkeği uyumu, çiftlerin bağlantı kurabileceği sağlıklı bir iletişimle güçlü bir ilişki içine girebilecekleri bir uyumdur. Başak kadını ile uyum sağlamak farklı konularda uzlaşma kurmak bir hayli zordur. Durum böyle olunca terazi erkeğinin ekstra uyum çabası göstermesi gerekmektedir.

Terazi erkeğinin zaman zaman ayaklarının yere basmaması, hayatını anlık yaşaması başaklar için sorun olabilmektedir. Her zaman planlı ve programlı olmaya özen gösteren başak kadını, ilişkide uyumu sağlamak için bazı konularda tolerans göstermesi gerektiğini bilmelidir.

Terazi Erkeği Başak Kadını Aşk Uyumu

Terazi erkeği ve başak kadınının ilişkisi zor ilişki türlerinden birisi olarak nitelendirilebilmektedir.

Kendi dünyasında yaşayan başak kadını ile sosyal bir varlık olan terazi erkeği çoğu zaman çatışma içine girebilmektedir. Ayrıca bilinmesi gereken bir nokta vardır ki; başak burcu kadınları dile gelip kalplerini terazi erkeklerine açsalar dahi, hayatlarının sonuna kadar her daim biraz çekingen ve biraz içlerine kapanık kalmaya devam edeceklerdir. Bu da ilerleyen yıllarda bir şeyleri paylaşmaktan keyif alan terazi erkeğinin hayatını güçleştirebilmektedir.

Her zaman tüm kartlarını açık oynamaktan yana olan terazi erkeği, başak kadınının gizemli havasından etkilenmektedir. Başak burcu kadın kendini kolay kolay teslim etmeyen, savunma mekanizması sürekli devrede olan bir burçtur. Bu durum aradaki aşkın canlılığı korumasını sağlarken diğer yandan terazi erkeğini tedirgin etmektedir.

Terazi Erkeği Başak Kadını Evlilik Uyumu

Bu iki burcun evlenmesi durumunda çoğu zaman hayal kırıklıkları yaşanmakta ve kişilerin umduklarını bulamamaları gibi sorunlar ortaya çıkmaktadır. Zira terazinin hayata bakış açısıyla başağın hayata bakış açısı aynı olmamaktadır. Başaklardaki kontrol ve bilgi edası, terazilerde pek bulunmamaktadır. Özgürlük, rahatlık ve tamamıyla keyif üzerine kurulu hayat başaklara göre değildir.
En gerçek profilli ve en özel sefaköy vip escort kadınlar, en özel resimleriyle buradalar.
Çalışmayı seven ve bu konuyu bağımlılık haline getiren başak burcu, çalışmayı sevmeyen ve anı kurtarmayı hedefleyen terazi burcu ile evlilik sürdürmekte zorlanabilir.

Çiftin anlaşabilmesini sağlayan en önemli yol konuşmaktır. Evlenmeden önce tüm bu konuların konuşulmuş olması gerekmektedir. Böylece evliliği sarsan herhangi bir olumsuzluk söz konusu olmayacaktır.

Terazi Erkeği ile Başak Kadını Anlaşabilir mi?

Başak ile terazi anlaşabilir mi endişesinin cevabı biraz zorlayıcı olabilmektedir. İkilinin anlaşabilmesi için özel bir emek sarf etmesi gerekmektedir. Zamana ihtiyaç duyan çiftlerden biri olan terazi, başak ikilisi zamanla birbirini tanıdıkça anlaşmayı başaracaktır.

Terazi erkeği başak kadını ile anlaşabilmek için hayatını biraz daha bilinçli yaşamaya gayret göstermelidir. Başak kadınıysa terazi erkeği ile anlaşabilmek için biraz kurallarını esnetmelidir. Birçok burç için ağır gelen başak burcu kuralları, terazi erkeklerini de yoracaktır. Bu nedenle tolerans göstermeyi bilmesi gerekmektedir.

Karşılıklı anlaşmanın sağlanabilmesi için başak kadını ile terazi erkeğinin uzlaşmacı olması önemlidir. Gururu nedeniyle adım atmaktan çekinen başaklar bu engelleri kaldırıp daha samimi bir diyalog kurmalılar.

Terazi Erkeğinin Başak Kadınından Beklentileri

 • Terazi başak uyumu göz önüne getirildiğinde ilişkinin yürümesinin büyük payının terazide olduğu görülmektedir. Beklentilerinin karşılanmasına ihtiyaç duyan teraziler, başakları bu yönden daha çok sevmektedir. Beklentiler konusunda başaklar oldukça duyarlıdır.
 • Terazi erkeğinin başak kadınından en büyük beklentisi eleştirilerine ara vermesidir. Sık sık eleştirilen ve ağır cümleler kuran başak kadını bu özelliği yüzünden çevresindekileri kırmaktadır.
 • Terazi erkeği hayatını biraz rahat yaşamayı sevmektedir. Başak kadınının da ona ayak uydurmasını beklemektedir. İşine, planlarına ara verip bir süre partneriyle vakit geçirmesi en büyük temennisidir.
 • Terazi erkeğinin başak kadınından bir başka beklentisi duygularını göstermekten sakınmamasıdır. İlişkiye kendini bırakma konusunda sorun yaşayan başaklar, terazilere biraz daha güven duymalıdır.

Başak Kadınının Terazi Erkeğinden Beklentileri

 • Terazi burcu erkek, başak kadını için zaman zaman yıpratıcı olabilmektedir. Aralarındaki çatışmanın merkezinde terazilerin başakları anlamaması yatmaktadır.
 • Başak kadınının bir başka beklentisi ev içinde düzen ve tertiptir. Dağınık ve başına buyruk davranan teraziler bu konuda biraz daha kontrollü davrandıklarında, başakların kalbini kazanacaktır.
 • Ilımlı bir karaktere sahip olan teraziler, başakları bu yönden etkilerler ancak ciddiyet gerektiğinde onlara kulak vermemeleri başakların üzülmesine neden olabilmektedir.
 • Sorumluluk alma konusunda kaçak davranışlar sergileyen teraziler, başak kadınlarını olumsuz yönde etkileyebilmektedir. Eve, ilişkiye ve aileye dair sorumlulukları paylaşmaları daha uyumlu bir çift olmalarını sağlayacaktır.
 • Başak kadını işine düşkün bir kadındır. Partnerinin bu konuda saygı göstermesi onun için çok büyük önem taşımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Terazi Erkeği Başak Kadını Uyumu - İlişki ve Evlilikleri Nasıl Olur? Terazi Erkeği Başak Kadını Uyumu – İlişki ve Evlilikleri Nasıl Olur? için yorumda bulun

  Terazi Erkeği Başak Kadını Uyumu – İlişki ve Evlilikleri Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Terazi Erkeği Başak Kadını Uyumu – İlişki ve Evlilikleri Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.