Terazi Erkeği Koç Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? – İlişkileri Nasıl Olur?

Terazi erkekleri burçlarının isminden de rahatlıkla anlaşılabileceği gibi adeta bir teraziye benzemekte ve sürekli sallanmaktadırlar. Yani bir terazi erkeğinin bir anı bir anını tutmamaktadır ve bir gün koç kadınına hayallerinin prensesi olduğunu söylerken bir gün ona tamamen bir yabancı gibi yaklaşmaktadır.

Terazi erkekleri her konuda değişim ihtiyacında olan erkeklerdir ve ilhamını da aslında buradan almaktadır. Değişim ihtiyacını ise çevresinde çok sayıda arkadaş edinerek kurmayı amaçlayan terazi erkeği bu sebeple kıskanç koç kadınının gazabına uğrayabilmektedir.

Terazi Erkeği Koç Kadını Uyumu

Terazi erkeği koç kadını uyumu Uzman TV gibi burç yorumu yapılan adreslere konu olmuştur. İkili arasındaki uyum birçok kişi tarafından olumsuz değerlendirilse de istediklerinde anlaşabildikleri bilinen bir gerçektir.

Koç kadınının inatlaşmayı bırakıp terazi erkeğini anlamak için biraz zaman harcaması oldukça önemlidir. İkisinin ortak bir denge kurması biraz zaman alsa da yakaladıkları güzel uyumun bozulması pek de mümkün değildir.

Koç kadını ile terazi erkeğinin başlangıçta kusursuz bir ikili olduğu düşünülebilir fakat daha sonra yavaş yavaş olumsuz çatışmalar kendini gösterecektir.

İlişkinin devam edebilmesi tam olarak bu noktada belli olmaktadır. Koç ve terazi ilişkisi sağlıklı bir uyum yakalarsa ikisinin anlaşması çok da zor olmaz.

Terazi Erkeği Koç Kadını Aşk Uyumu

Terazi erkekleri toplumda diğer kişileri keyiflendirebilen sosyal insanlar olarak gösterilebilmektedir. Sosyal hayatının içerisinde ise aşka her zaman vakit ayıran terazi erkeği, iyi bir uyum yakalayabileceği kişiler ile birlikte olmayı tercih etmektedir.

Tartışma yaşamak en çok nefret ettiği şeydir ve koç kadınının kavgacı yapısı bu yüzden çoğu zaman terazi erkeği için oldukça can sıkıcı olabilmektedir.

Terazi burcu ile koç burcu uyumu, aşk hayatında yıpratıcı olabilmektedir. Tarafların birbirini dinlemesi, anlaması ve karşılıklı olarak anlaşması bir hayli zaman alabilmektedir.

Gerçekten âşık olduklarına inandıklarında aşk uyumunu ellerinden kaçırmamaları önemlidir. Bir kez kaçırdıktan sonra toparlamaları oldukça zor olacaktır.

Terazi Erkeği Koç Kadını Evlilik Uyumu

Koç kadınının aşırı kıskanç yapısı terazi erkeğini evlilik yolunda bunaltabilmektedir. Terazi erkeğini zorlamak ve ona bir şeyi yapması adına baskı yapmak koç kadınının yapabileceği en kötü şeydir ve bu durum evliliklerinin ilerleyen aşamalarında büyük sorunlara neden olabilmektedir.
Evet en çok da topkapı masaj escort bayanlara olan hasretiniz son bulacak. En özel ve çeşitli masaj yapan kızlar burada.
Terazi erkekleri evliliklerinde çocuklarına karşı anlayışlı ve uyumlu bir baba olabilmektedirler. Cinsel hayatlarında ise terazi erkeği ve koç kadınının iyi bir ikili olduğunu söylenebilmektedir.

Terazi burcu erkeği ile evlilik düşünen koç kadını ne kadar şanslı olduğunu kısa süre içinde fark edecektir. İyi bir eş iyi bir baba olan teraziler, evlilikleri için gereken tüm özveriyi sarf edeceklerdir. Bu noktada terazilerin inançlarını muhafaza etmesi çok önemlidir.

Karşılarındaki kişiyi sevdikleri sürece terazi erkekleri savaşmaya devam ederler. Ne zaman ki sevgileri sona erer o zaman evliliği tek seferde sona erdirebilirler.

Koç kadınının terazi erkeğine nazaran daha inatçı ve ters bir mizacının olması, ikilinin evlilik uyumu yakalamasını zorlaştırmaktadır. Tarafların yeri geldiğinde birbirini alttan alması bu noktada büyük önem taşımaktadır.

Terazi Erkeği ile Koç Kadını Anlaşabilir mi?

Koç burcu kadını ile anlaşmak biraz zor olabilir. Her erkek bu anlaşmayı sağlama konusunda sabır göstermeyecektir. Gururlu, inatçı ve çoğu zaman tartışmaya meyilli olan koç kadını, çevresindekilerin çekineceği türden bir mizaca sahiptir.

Anlaşmak istediği herkesle anlaşabilen terazi erkekleri, koç kadınıyla anlaşmak isterlerse bunu başarabilirler.

Terazinin zaman zaman sorumsuz ve başına buyruk davrandığını gören koçlar bu konuda gerginlik çıkarabilmektedirler. Ailesinden çok arkadaşlarıyla vakit geçirmeye meyilli olan teraziler bu konuda özel bir çaba sarf etmelidir.

Terazi Erkeğinin Koç Kadınından Beklentileri

 • Koç kadınlarının ağırbaşlı ve oturaklı olması birçok erkeğin hoşuna gidecektir. Terazi erkekleri ise daha çok neşeli, kıpır kıpır hayattan zevk almayı bilen kadınlara meyillidirler. Dolayısıyla koç kadınının bu konuda daha ılımlı olması gerektiğine inanmaktadır.
 • Oldukça açık sözlü ve son derece net konuşan koçlar, zaman zaman kırıcı olabilmektedir. Terazi erkekleri alıngan bir yapıya sahip oldukları için koçların bu özelliğinden pek de hoşlanmamaktadırlar.
 • Şehvetli, ilgili ve tutkulu kadınlardan hoşlanan terazi erkeği aynı şeyi koç kadınından da beklemektedir.
 • Dış görünüş, terazi erkekleri için çok önemlidir. Ne kadar özenli, bakımlı olursanız terazi erkeğini o kadar kolay elde edersiniz.

Koç Kadınının Terazi Erkeğinden Beklentileri

 • Koç burcu kadının, terazi erkeğinden en büyük beklentisi sorumluluklarını paylaşmasıdır. Onunla aile ve ilişkisi hakkında sorumluluk paylaşımı yapmak, koç kadınına kendini yalnız hissettirmeyecektir.
 • Koç burcu için en önemli noktalardan biri sadakattir. Ciddi bir kıskanma potansiyeli olduğu için terazi erkeğinin bunu aklından çıkarmaması gerektiğine inanmaktadır.
 • Sağlıklı bir ilişki için partnerini dinlemeyi, iletişim kurmayı tercih eden koç kadını aynı şeyi terazi erkeğinden beklemektedir. Terazi erkeği tartışmaktan kaçtığı için ikisinin yeterince konuşamadığına inanmaktadır.
 • Çoğu zaman anlık yaşayan, günü kurtarma adına adımlar atan terazi erkeği bu yönüyle koç kadınını endişelendirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Terazi Erkeği Koç Kadını Uyumu - Anlaşır Mı? - İlişkileri Nasıl Olur? Terazi Erkeği Koç Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? – İlişkileri Nasıl Olur? için yorumda bulun

  Terazi Erkeği Koç Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? – İlişkileri Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Terazi Erkeği Koç Kadını Uyumu – Anlaşır Mı? – İlişkileri Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.