Terazi Erkeği – Yengeç Kadını Uyumu | İlişkileri Nasıl Olur?

Terazi erkeği ve yengeç kadınının birlikteliği burçlar gezegeninde yer alan en zor birlikteliklerden birisine örnek olarak gösterilebilmektedir.

Yengeç burcu kadınları her daim doğru şekilde yönlendirilmekten ve desteklenmekten keyif alan kişilerdir. Terazide bulunmayan bu yönlendirme özelliği bir süre sonra yengeç kadınları tarafından mutsuzlukla karşılanmakta ve terazi erkeklerinden uzaklaşmalarına neden olmaktadır.

Terazi erkekleri karşılarındaki kişiyi genellikle kendi haline bırakan ve onları oldukları gibi kabul edebilen erkeklerdir.

Yengeç burcu kadınları ise kendileri üzerinde hâkimiyet kuracak ve onları çeşitli konularda değişime zorlayacak erkeklerden hoşlanmaktadırlar. Bu durum da iki burcun bir araya geldiği zaman mutsuz olmalarına sebebiyet vermektedir.

Terazi Erkeği Yengeç Kadını Uyumu

Terazi ve yengeç uyumu dikkatleri üzerine çekebilecek bir uyumdur. Yengeç kadını ile terazi erkeği anlaşma potansiyeli %60 oranında olan çiftlerdendir. Emek sarf ederlerse ikisinin anlaşabilmesi mümkün olur ancak bırakırlarsa kendilerini çatışmalı bir ilişkinin içinde bulurlar.

Terazi erkeğinin dengeli ve güven veren yapısı, yengeç kadını için önemli bir özelliktir. Onunla anlaşması ve bir uyum yakalaması bu özellikleriyle çok daha kolaydır.

Yengeç kadınının hayata bakış açısı ve pozitif enerjisi, terazi erkeğinin uyum sağlamasını mümkün kılmaktadır. Her ikisinin de anlaşmak için özel bir çaba saf etmesi, sonucun güzel olmasını sağlayacaktır.

Terazi Erkeği Yengeç Kadını Aşk Uyumu

Terazi erkeği her ne kadar yengeç kadınına çeşitli konularda fikir vermeye ve önderlik etmeye kalkışsa da bunu hiçbir zaman tam olarak başaramamaktadır. Bu da bir süre sonra yengeç kadını üzerinde otoritesizlik olarak görülmekte ve yengeç kadınının kendi başına buyruk hareket etmeye başlamasına neden olmaktadır.

Terazi burcunun arkadaşlarına çoğu zaman sevgilisinden daha çok zaman ayırması, kıskanç yengeç kadınının bu ilişkiyi kısa sürede bitirmesi demektir.
Çok özel bir zeytinburnu elit escort bayan istiyorsanız, sayfamızda bulabilirsiniz. Hemen randevunuzu alın.
Terazi burcu erkeği aşka değer veren ve ilişkilerinde aşkı önemseyen bir erkektir. Bu özelliği bayanlar tarafından takdir edilmekte ve özellikle yengeç gibi aşk kadınlarının ilgisini çekmektedir. İkisinin de aşka bu denli değer vermesi,  aşk uyumu yakalamalarını kolaylaştırmaktadır.

Yengeç kadını, hayatında sevgi olmadan yaşayamaz. Aynı prensibe sahip olan terazi erkeği ile anlaşmak isterlerse bu uyumu yakalamaları zor olmayacaktır.

Terazi Erkeği Yengeç Kadını Evlilik Uyumu

Terazi erkeği ve yengeç kadınının evliliği iki tarafı da yorabilecek ve uzun sürmeyecek evlilik türlerindendir. Birbirlerini anlayamayacak olan bu iki burcun evlenmesi durumunda sadece birbirlerini yıpratacakları aşikârdır.

Zıt karakterlerin birbiri ile uyumu oldukça zordur fakat terazi yengeç evliliği ısrarcı kişiliklerde olumlu sonuçlar da yaratabilmektedir. Evcimen kişiliği ile başarılı bir eş ve anne olan yengeçler, aileyi bir arada tutan yapı taşlarıdır. Teraziler, bu yönüyle yengeçlere hayran olan burçlardan biridir.

Yengeç burcu kadının aile yaşantısında düzenli ve başarılı oluşu, terazinin kolayca alışmasını sağlayacaktır. Evinin enerjisi her zaman yüksek olduğu için bu güzelliği kaybetmek istemeyecektir.

Terazi Erkeği Yengeç Kadını Anlaşabilir mi?

Terazi burcu hava burcudur. Sert ve güçlü bir mizacı vardır. Yengeç burcu ise su burcu olduğu için daha naif ve kırılgan bir yapıya sahiptir. Terazi erkeğinin yapabileceği en ufak yanlış, yengeç kadınının kırılması için yeterli olmaktadır. İkisinin anlaşması terazi erkeğinin tavırlarına bağlıdır.

Terazi yengeç ilişkisinde, ipler terazi erkeğinin elinde gibi görünse de aslında tam tersidir. Partnerini çekip çeviren kontrol altında tutan yengeçtir. Bunu kabul eden ve otorite kaygısı gütmeyen teraziler, anlaşma sorunu yaşamadan ilişkilerini sürdürebilirler.

Terazi Erkeğinin Yengeç Kadınından Beklentileri

 • Terazi yengeç anlaşabilir mi sorusuna verilecek cevap terazi erkeğinin beklentilerinin karşılanmasıyla mümkündür. Beklentileri konusunda hayal kırıklığına uğrayan teraziler, ilişkinin devam etmesi için gereken enerjiye sahip olmamaktadır.
 • Terazi burcunun bir kadından beklediği ilgi ve sevgidir. Kendisi de sevgisini açık yüreklilikle ortaya koyduğu için yengeç kadınının bu konuda cömert olması gerektiğine inanmaktadır.
 • Yengeç kadını, terazi erkeğinin gözünü korkutmamalıdır. Ciddi bir ilişki hemen arkasından evlilik hayali kuran kadınlar, terazilerin tedirgin hissetmesine neden olmaktadır.
 • Çoğu zaman yumuşak başlı olan yengeçler, ağır gurur sahibi burçlardır. Terazi erkekleri bu konuda daha esnek davranmalarını beklemektedir. Gururun ilişki için zararlı olduğunu düşünmektedirler.
 • Eve düşkün olan yengeç kadınının aksine terazi erkeği dışarıya düşkündür. Partnerinin onu yalnız bırakması ise istediği en son şeydir.

Yengeç Kadınının Terazi Erkeğinden Beklentileri

 • Yengeç kadını, hayatına girecek olan erkekten devamlı ilgi beklemektedir. İlk birkaç ay ilgi gösterip daha sonra kendi kabuğuna çekilecek erkekler, yengeçler için uygun değildir.
 • Sabırlı ve anlayışlı bir burç olan yengeçler aynı performansı terazilerden de beklemektedirler. Öfkesini kontrol edebilen, kolay sinirlenmeyen erkekler yengeçler için her zaman bir adım öndedir.
 • Babacan tavırlı erkekleri seven yengeç kadınları belli etmeseler de sahip çıkılmasından hoşlanırlar. Kendilerine sahip çıkılması, sorunlarına ortak olunması yengeç kadınlarını önemli ölçüde etkilemektedir.
 • Çoğu zamanda sevimli ve esprili olan yengeçler partnerlerinden de bunu beklemektedirler. Yüzü asık, negatif düşünen ve karamsar bir kişiliğe sahip olan kişiler yengeçler için uygun değildir.
 • Yengeç kadını, terazi erkeğinden nerede nasıl davranması gerektiğini bilmesini ister. Ortama göre adapte olabilen, medeni erkekler yengeçleri daha kolay etkilemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Terazi Erkeği Yengeç Kadını Uyumu Terazi Erkeği – Yengeç Kadını Uyumu | İlişkileri Nasıl Olur? için yorumda bulun

  Terazi Erkeği – Yengeç Kadını Uyumu | İlişkileri Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Terazi Erkeği – Yengeç Kadını Uyumu | İlişkileri Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.