Yay Erkeği Balık Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Yay erkeği için ideal eş adaylarından biri de balık kadınlarıdır. Balık kadını, sezgisel gücü fazla ve romantik bir kadındır. Yay erkeği için balık kadınının masumiyeti dayanılmazdır. Her yönden onu kendine çeker. Birliktelikleri uzun soluklu ve huzur verici olacaktır. Yay erkeğinin eğlenceye düşkün olması, balık kadınını zaman zaman endişelendirse de bunu aşması mümkün. Her ne kadar sakin bir burç olsa dahi balık kadını,  sevdiği erkeği kıskanan bir kadındır.

Yay Erkeği İçin Balık Kadınının Olumlu Yönleri

Balık kadını çevresinde olan her şeye duyarlı bir kadındır. Çok merhametlidir. Ve asla ihanet etmeyecek bir sadakati vardır. Bununla birlikte balık kadını ile birlikte olan her erkek onun duygusal dünyasında huzur bulacaktır. Birçok erkek için aranılan bir özellik olan romantizm balık kadınında fazlasıyla mevcuttur. Sert tavırları, kavgacı kişiliği yoktur. Tartışmaya dayanamaz, haklı da olsa haksız da olsa ağlamaya başlar. Onun için insan değerlidir. Kim olursa olsun insan olduğu için saygı gösterir.

Yay Erkeği İçin Balık Kadınının Olumsuz Yönleri

Devamlı hayal dünyasında yaşayan balık kadını, gerçek dünyanın sert koşullarına ayak uydurmakta zorlanır. İnsanlardan beklentisini çok fazla yükselttiği için devamlı hayal kırıklığı yaşar. Konuşmak yerine ağlamayı tercih eder. Birçok erkek için tahammül edilemez bir alışkanlık olan ağlamak, balık kadınının kendini ifade etme yöntemidir. İstediğinin gerçekleştirilmesi adına gözü hiçbir şey görmez. Öncelik her zaman kendidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Yay Erkeği Balık Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için yorumda bulun

    Yay Erkeği Balık Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yay Erkeği Balık Kadını İlişkisi Nasıl Olur? için ilk yorumu yapabilirsin.