24 Nisan 2016 Koç Burcu Günlük Yorumu

Mayıs 2016 Terazi Burç Yorumları Aşk Para İlişkiler

Yengeç Burcu Eylül 2016 Yorumları

25 Nisan 2016 Aslan Günlük Burç Yorumu

Yay Erkeği Balık Kadını İlişkisi Nasıl Olur?

Burç Uyumu 29 Kasım, 09:55'de eklendi

Yay erkeği için ideal eş adaylarından biri de balık kadınlarıdır. Balık kadını, sezgisel gücü fazla ve romantik bir kadındır. Yay erkeği için balık kadınının masumiyeti dayanılmazdır. Her yönden onu kendine çeker. Birliktelikleri uzun soluklu ve huzur verici olacaktır. Yay erkeğinin eğlenceye düşkün olması, balık kadınını zaman zaman endişelendirse de bunu aşması mümkün. Her ne kadar sakin bir burç olsa dahi balık kadını,  sevdiği erkeği kıskanan bir kadındır.

Yay Erkeği İçin Balık Kadınının Olumlu Yönleri

Balık kadını çevresinde olan her şeye duyarlı bir kadındır. Çok merhametlidir. Ve asla ihanet etmeyecek bir sadakati vardır. Bununla birlikte balık kadını ile birlikte olan her erkek onun duygusal dünyasında huzur bulacaktır. Birçok erkek için aranılan bir özellik olan romantizm balık kadınında fazlasıyla mevcuttur. Sert tavırları, kavgacı kişiliği yoktur. Tartışmaya dayanamaz, haklı da olsa haksız da olsa ağlamaya başlar. Onun için insan değerlidir. Kim olursa olsun insan olduğu için saygı gösterir.

Yay Erkeği İçin Balık Kadınının Olumsuz Yönleri

Devamlı hayal dünyasında yaşayan balık kadını, gerçek dünyanın sert koşullarına ayak uydurmakta zorlanır. İnsanlardan beklentisini çok fazla yükselttiği için devamlı hayal kırıklığı yaşar. Konuşmak yerine ağlamayı tercih eder. Birçok erkek için tahammül edilemez bir alışkanlık olan ağlamak, balık kadınının kendini ifade etme yöntemidir. İstediğinin gerçekleştirilmesi adına gözü hiçbir şey görmez. Öncelik her zaman kendidir.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.